Головна » 2017 » Жовтень » 15 » Хоробрі серця
14:25
Хоробрі серця

      

Місячник національно – патріотичного виховання в обласній бібліотеці розпочато.

«Хоробрі серця» - таку назву мала зустріч, присвячена Дню захисника України.

Гостями зустрічі стали герої АТО Сергій Білошицький, командир 2-го взводу 90-окремого десантного штурмового батальйону 81-ї аеромобільної бригади, а також медичні працівники Тетяна Хопта та Тетяна Пінчук.

Сергій поділився спогадами про участь в боях за Донецький аеропорт, населені пункти Піски, Водяне, Опитне, Щастя, Станиця Луганська, розповів про свою теперішню громадську діяльність, висловив міркування про війну через призму сьогодення. Відповідаючи на запитання чи страшно на війні, Сергій сказав, що тільки дурень не боїться, страшно всім: «Коли розривається поруч снаряд, кожен згадує про Бога. Це коли поранений – згадуєш маму, а в бою – молишся Богові». Повернувшись додому, Сергій покинув шкідливі звички та почав ходити до храму. А молоді, яка була присутня в залі, дав настанови: «Займайтеся спортом, любіть Україну та тих, хто поряд з вами» .

Медсестри Тетяна Хопта і Тетяна Пінчук розповіли як потрапили у зону бойових дій. Зокрема 24-річна Тетяна Пінчук пішла на фронт добровольцем. Місцем їхньої служби був військовий госпіталь у Сєвєродонецьку, що обслуговував міста Щастя, Новоайдар, Попасне, Станицю Луганську, Світлодарську дугу. Жінки зізналися, що насправді дуже страшно працювати на війні, але виконувати свою роботу потрібно впевнено.

Різновікова аудиторія, що зібралась у бібліотеці, учні профтехучилищ, студенти вузів міста, читачі старшого віку у діалозі з героєм-кіборгом, медичними працівниками вели щиру розмову навколо таких питань: мужність і відвага, солдатська єдність і братерство, готовність молоді захищати Україну, шляхи усунення війни, прищеплення громадянської відповідальності як гаранта миру та ладу в державі. Усі зрозуміли, що не тільки на словах можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це.

Переглядів: 146 | Додав: olezhon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: