Головна » 2017 » Листопад » 7 » Карта "Україна моя вишивана" в Обласній бібліотеці для юнацтва
12:51
Карта "Україна моя вишивана" в Обласній бібліотеці для юнацтва

            

           3 листопада 2017 року обласна бібліотека для юнацтва долучилася до Всеукраїнської акції єднання "Україна моя вишивана". Ця масштабна патріотична акція стартувала 22 червня цього року у смт. Скала-Подільська Борщівського району на Тернопільщині. За задумом ініціаторів та організаторів народної майстрині Ірини Харатін та майстрині художньої вишивки Тетяни Дяківнич, вишивана карта України має об’єднати українців з різних регіонів нашої держави.

         Учнівська, студентська молодь, журналісти і всі небайдужі житомиряни, відгукнулися та долучилися до спільної ідеї за допомогою голки і нитки, з думками про Україну, вишити частинку полотна.

         Завітала на свято поетеса-аматорка Ольга Муженко. Вишиваючи карту, вона виконала власні вірші та пісні про Україну та її долю.

Це карту країни я шию,

І гарну я маю надію,

Кордони усі в нас тут є –

Щаслива країна буде!

Кордони усі вишивали,

Щоб ворога більше не мали.

Карта нашої України, щоб щасливо жили всі родини.

На довгі століття життя – Україна наша молода!

        Учасники акції, вихованці «Народного художнього колективу» гуртка «Українська народна вишивка» Житомирського центру творчості дітей і молоді на чолі з керівником Аллою Брегою, ознайомили присутніх з особливостями вишивки Житомирського Полісся, продемонстрували найкращі свої роботи і вишиту карту «Житомирщина вишивана», а також взяли участь у вишиванні.

        Активний користавач бібліотеки Тамара Бадіон, поетеса та художниця, декламувала власний вірш «Дума про Україну».

        Гості свята отримали приємні враження, позитивні емоції та гарно провели час. Імена вишивальників занесено у рукописний літопис учасників акції.

         Заряджена позитивними думками та щирими молитвами карта була передана до Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Олега Ольжича, далі вона помандрує до м.Бердичева, згодом, на Вінничину. Закінчити патріотичну акцію планують у липні наступного року. Опісля карта ще раз подорожуватиме Україною, де її зможуть побачити всі охочі.

          Щиро дякуємо усім, хто долучився до нанесення хрестиків на полотно з побажаннями миру, любові та процвітання нашій Україні! Будьмо єдині!

  

Переглядів: 120 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: