Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Юні козаки зійшлися в інтелектуальному двобої
12:23
Юні козаки зійшлися в інтелектуальному двобої

 

Історія нашої держави надзвичайно багата на події та героїв. Однією з найважливіших сторінок українського державотворення є доба Козаччини. Образ козака , який захищає честь і волю свого народу, міцно вкарбувався в пам’яті поколінь. Козаки завжди вражали силою духу, волею, усім своїм єством вболівали за долю Батьківщини, боронячи гідність українського народу.

17 жовтня в рамках патріотичної акції «Синьо-жовтень» до Дня захисника України та Дня українського козацтва відбувся брейн-ринг «Козацький дух – непереможний!» Щоб відчути незламний козацький дух, доторкнутися до звитяжного подвигу наших предків, в інтелектуальному двобої зійшлися старшокласники ЗОШ № 19 – команди «Лідери» і «Стріла».

Принцип гри був простим: дві команди по шість учасників уважно слухали запитання ведучої, а після оголошення слова – «час», тиснули кнопку і давали відповіді. Першим відповідав той, хто, крім ерудованості, мав гарну реакцію й міцні нерви.

Змагання проходило в два етапи. Перший містив завдання на логічне мислення та аналіз. Другий – інтелектуальний, передбачав завдання на загальну ерудицію. Етапи гри були спрямовані на те, аби з’ясувати, яка команда найбільш ерудована та має найглибшу обізнаність в питаннях історії українського козацтва. Найшвидше відповіді давалися на питання щодо устрою Запорозької Січі, козацької символіки, бойових походів, славетних гетьманів України.

Атмосфера заходу була дружньою та невимушеною, утім боротьба виявилася напруженою. Кожна команда-учасниця виявила себе справжнім бійцем – ніхто не хотів поступатися суперникам. Юнаки і дівчата були креативними, продемонстрували вміння працювати в команді і, звичайно, дотепність та почуття гумору. З рахунком 6:2 перемогла команда «Лідерів».

Брейн-ринг став корисним і для глядачів-уболівальників, адже ніс нову цікаву, пізнавальну інформацію про історію козацтва та славетних гетьманів України.

По завершенні брейн-рингу, обидві команди отримали дипломи, а всі учасники були заохочені солодощами для активізації мозкової діяльності.

 

Переглядів: 25 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: