Головна » 2018 » Квітень » 26 » Юні екологи вибороли перемогу
09:15
Юні екологи вибороли перемогу

 

Суттєві зміни в екосистемі нашої планети з кожним роком стають більш помітними і загрозливими. Тануть льодовики, висихають озера, гинуть ліси, наступають пустелі, зникають цілі види флори і фауни, тонни пластикового сміття й шкідливих речовин стрімко накопичуються та отруюють довкілля. Все це, на превеликий жаль, результат «діяльності» людини.

В обласній бібліотеці для юнацтва вирішили акцентувати увагу на темі екології не тільки тому, що весна асоціюється із відновленням життя, і не тільки тому, що 22 квітня світова спільнота відзначала Міжнародний день Матері-Землі. Передусім, бібліотекарі хотіли підкреслити той незримий, але явний зв'язок між планетою, її екосистемами і людиною. Адже ще не всі усвідомлюють, наскільки наше власне здоров’я й самопочуття залежать від здоров’я довкілля.

Саме тому 24 квітня відбулась в юнацькій інтелектуальна гра «Екологія і здоров’я. Що? Де? Коли?». У двобої зійшлись команди читачів і юних знавців Житомирського екологічного ліцею №24.

У ході гри школярі відкрили для себе багато таємниць природи, дізнались, як стати їй другом, зрозуміти її закономірності, оптимально використовувати природні ресурси й водночас берегти їх.

Не на всі запитання учні мали відповіді. Але це стимулюватиме їх до поглиблення екологічних знань, розширення світогляду про природу рідного краю.

Відповівши на вирішальне непросте запитання, юні екологи зуміли вибороти перемогу з рахунком 6:5.

Гра стала корисною і для глядачів-уболівальників, адже несла нову цікаву інформацію, створювала непередбачувані ситуації.

За інтригуючу, змістовну гру та за перемогу в ній учні отримали й винагороду: блокноти, яблука та фруктові саджанці, які, долучившись до міської акції з висадки дерев, кущів, упорядкування газонів та квітників, зобов’язались висадити в шкільному саду.

Не важливо, кому більше поталанило. Головне, що в цій залі зустрілась небайдужа молодь, яку об’єднує любов до всього живого.

То ж сподіваємось, що такі заходи виховуватимуть любов і дбайливе ставлення до природи та активну життєву позицію.

  

Переглядів: 71 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: