Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Інтелектуальна гра «Що? Де? В козацькі часи»
12:38
Інтелектуальна гра «Що? Де? В козацькі часи»

 

З кожним днем зростає інтерес молоді до вивчення історії нашої країни. Знання культурних та історичних надбань предків потрібно не лише для утвердження національної гідності, а й для використання найкращих традицій в сучасному житті.

18 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва ми стали свідками інтелектуальної гри «Що? Де? В козацькі часи», яка була проведена в рамках акції «Синьо-жовтень» і присвячена Дню українського козацтва та Дню захисника України. В змаганні брали участь старшокласники загальноосвітньої школи № 5 та читачі бібліотеки.

Гравці продемонстрували свої знання з історії козацтва та проявили свій інтерес до минулого України. Даючи відповіді на цікаві запитання, часом складні, часом курйозні, члени команди проявили свою кмітливість та інтелект. Це допомогло команді знавців виграти з рахунком 6:5.

Гра закінчилась, але старшокласники ще довго обговорювали запитання та свої відповіді. Змагання стало для них випробуванням, навчило працювати в команді, чути один одного. Капітан зізнався, що йому спочатку було важкувато вибирати члена команди для відповіді, але гра розставила все на свої місця.

Організатори заходу впевнені, що отриманий у грі досвід стане для старшокласників важливим стартом у подальшому житті.

 

 

Переглядів: 101 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: