Головна » 2018 » Листопад » 30 » І знову зустріч. І знову змагання
16:45
І знову зустріч. І знову змагання

 

В обласній бібліотеці для юнацтва 29 листопада 2018 року відбулась інтелектуальна гра «Про мою поліцію» у форматі «Що? Де? Коли?».

У правовому змаганні цього разу брали участь «Юні юристи», команда загальноосвітньої школи № 36 м.Житомир і читачі бібліотеки. На обмірковування кожного запитання учасники мали одну хвилину. Кожна правильна відповідь додавала команді один бал. За правилами переможцем стає та команда, яка першою отримає шість балів.

Відповідаючи на запитання, старшокласники показали не тільки знання правових питань, а й продемонстрували кмітливість та інтелект.

У підсумку драйвового змагання з рахунком 6:1 перемогла команда «Юні юристи».

Експертами гри виступили працівники управління превентивної діяльності Головного територіального управління поліції в Житомирській області: начальник відділу ювенальної превенції Наталія Гончарук та інспектор цього ж відділу Інна Бондарчук. Фахівці кваліфіковано коментували відповіді гравців, коректно вирішували спірні питання. «Дуже тішить, що старшокласники так добре орієнтуються в роботі поліції та знають свої права», – зазначила Наталія Гончарук.

Присутнім продемонстрували фільм про роботу підрозділу спецпризначення Національної поліції Житомирської області, знятий представниками ГО «Репортер Про». Посилання на youtube: https://youtu.be/InSq67EfK4g

Захід відбувся в бібліотеці в рамках спільного проекту з громадською організацією «Репортер Про», працівниками Національної поліції Житомирської області та ініціативним центром сприяння активності і розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР), що фінансується відповідно до «Програми відновлення та розбудови миру», а також програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

   

Переглядів: 37 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: