Головна » 2018 » Листопад » 20 » Героїв країна – моя Україна!
12:54
Героїв країна – моя Україна!

 

21 листопада українці вшановують громадянську мужність учасників Помаранчевої революції та Євромайдану, світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні і членів Самооборони Майдану. Вони власним життям підтвердили нездоланне прагнення свого народу жити у вільній, демократичній, суверенній державі. Вони назавжди лишаться в народній пам’яті, стануть прикладом для майбутніх поколінь.

19 листопада до Дня Гідності та Свободи для студентів Житомирського технологічного коледжу було проведено огляд літератури «Сила нескорених». Бібліотекарі презентували нову, актуальну й цікаву літературу злободенної тематики, зокрема – документальні свідчення, правдиві історії учасників та очевидців воєнних протистоянь, художню літературу й поетичні твори.

Особливу увагу молоді привернула книга Соні Кошкіної «Майдан. Нерозгадана історія» , що ґрунтується на унікальних даних та інтерв’ю очевидців Революції Гідності, а також бестселер Сергія Лойка «Аеропорт» – «книга про війну, якої не мало бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали». Не менший інтерес викликали видання, присвячені сучасним героям – бійцям із Житомирщини, які захищають нашу державу у складі Збройних Сил України, Національної гвардії і добровольчих формувань – «Наші герої» Геннадія Махоріна та «Под флагом 95-ки» Віктора Залевського. І, звісно, не залишили поза увагою прозові й поетичні твори про мужність, героїзм та самовідданість українських героїв: «Є люди» – теплі історії з Майдану Крістіни Бердинських, «Борітеся – поборете!» – поетика революції, «Любов на лінії вогню» – патріотично-романтичні оповідання Васіліси Трофимович, «Воїни волі» – щирі поезії Марії Зіновчук.

Юнаки й дівчата вкотре зрозуміли, що українці не мають права бути байдужими до долі своєї країни, усвідомили високу відповідальність перед собою, своїм народом і майбутніми поколіннями. А головне – молодь вкотре переконалася, що Україна – вільна, сильна, єдина! Слава Героям!

Переглядів: 37 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: