Головна » 2018 » Листопад » 27 » Форум «Україна і світ: діалог через молодь»
15:20
Форум «Україна і світ: діалог через молодь»

 

19 листопада представники юнацької бібліотеки стали учасниками форуму «Україна і світ: діалог через молодь», який відбувся в місті Києві.

Участь у дискусіях взяли лідери державного, громадського та приватного секторів, що працюють з молоддю. Долучилася до діалогу і активна молодь з 15 регіонів держави та з 20 країн світу, яка стажуватиметься в органах законодавчої і виконавчої влади та ЗМІ України в рамках проекту «Українська політика та ЗМІ очима молоді».

Під час форуму відбулися панельні дискусії з питань участі молоді у державному управлінні, бізнесі, побудові громадянського суспільства. В обговореннях піднімалися питання освіти, виїзду молоді за кордон, боротьби з корупцією, побудови відносин між країнами, були наведені приклади та наслідки «братерства по-російськи», інформаційної політики російських ЗМІ. Прагнемо якісних змін в країні, починаймо з себе, будьмо активними, відповідальними громадянами, долучаймося до розвитку та просування іміджу України у світову спільноту, маленькими кроками змінюймо країну на краще – закликали учасники дискусії.

На форумі було презентовано громадські ініціативи. Директорка ГО «Global Office» Оксана Нечипоренко розповіла про реалізацію проектів, зокрема про організацію пришкільних мовних таборів GoCamp із залученням іноземних волонтерів, партнерство з міжнародними структурами, державними органами влади; Юрій Дідула – співзасновник, ініціатор проекту «Будуємо Україну разом» розповів про організацію волонтерських відбудовчих таборів у містах, залучення до роботи молодих людей та створення середовища взаємодопомоги та позитивних змін – молодіжного центру «Вільна хата». Співзасновник Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», волонтер – Денис Блощинський розповів про масштабний освітній проект для школярів «Відкривай Україну». Національна координаторка програми «Молодь змінить країну» Вікторія Климчук ознайомила з реалізацією проектів програми молодіжних обмінів між Україною, Польщею та Литвою. Участь молоді у подібних програмах дозволяє отримувати нові знання, систематизувати їх, застосувати на практиці та надає підтримку реалізації власних проектів.

Формат форуму був насиченим – цікаві теми, дискусії, спілкування та обмін досвідом. Отримані знання та досвід працівники бібліотеки застосують в роботі, адже знаходяться в постійному пошуку нових методів, підходів, інструментів.

Організаторами форуму виступили: Міністерство молоді та спорту України, МФО «Співпраця: Україна-діаспора», Київська обласна державна адміністрація, Київський молодіжний центр та Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій.

Проведення подібних діалогів та участь у них, за умови взаємодії бізнесу, державних інституцій, суспільства, активних громадян – це пошук нових ідей та шляхів їх вирішення, набуття вміння відповісти на виклики, отримати досвід, нові знайомства.

Переглядів: 23 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: