Головна » 2017 » Грудень » 21 » Добро єднає небайдужих
11:16
Добро єднає небайдужих

 

5 грудня світова спільнота відзначила Всесвітній день волонтера. Обласна бібліотека для юнацтва привітала всіх тих, хто підтримує та допомагає, хто готовий дарувати своє тепло та прийти на допомогу усім, кому це необхідно. Бібліотека для юнацтва також готова бути волонтером, особливо, коли це стосується допомоги дітям. Саме тому було оголошено караван добра «Творімо добрі справи за покликом серця!» з 5 по 17 грудня бібліотека стала майданчиком зі збору подарунків для дітей ГО «Діти сонця». Навчальні матеріали, речі особистої гігієни, канцелярія, одяг, солодощі та іграшки – все це так необхідно маленьким особливим діткам.

Акція об’єднала людей різних професій, соціального статусу, релігійних уподобань, адже добро єднає всіх. В обласну бібліотеку для юнацтва приносили все необхідне для сонечок. Житомирські навчальні заклади вражали обсягами зібраної допомоги. до акції долучилися житомирські загальноосвітні школи №15, 8, 36, 7, 32, ліцей №25, гуманітарна гімназія №23 та гімназія №3. До бібліотеки приносили речі цілими ящиками, а інколи їх було настільки багато, що привозили навіть автомобілями. До каравану добра долучилися й небайдужі житомиряни: родини з дітьми, студенти, пенсіонери, прості перехожі…

Коли настав час підводити підсумки волонтерської акції, працівники бібліотеки були вражені кількістю подарунків. Бібліотекарі вирішили привітати з новорічними святами не тільки дітей сонця, а й інших діток, які особливо потребують тепла, уваги та турботи.

Бібліотекарі передали частину допомоги ГО «Я – мама!» та спеціалізованому навчально-виховному комплексу № 59 для дітей з відхиленнями у розвитку та проблемами зі здоров’ям.

18 грудня працівники бібліотеки завітали в ГО «Діти сонця» та привітали її вихованців з Днем Святого Миколая. У теплій передсвятковій атмосфері бібліотекарі розповідали про історію та традиції свята, читали вірші, а діти відгадували загадки і раділи подарункам «від Миколая». Приголомшені батьки радісно спостерігали за своїми дітьми та висловлювали щиру подяку житомирським благодійникам.

Обласна бібліотека для юнацтва вкотре переконалася, що Житомир – місто добрих, порядних і чуйних людей. Щиро дякуємо всім і кожному за участь у каравані добра «Творімо добрі справи за покликом серця!». Даруймо тепло ближнім і світ стане кращим!

Переглядів: 145 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: