Головна » 2018 » Листопад » 27 » До розвитку через інновації
18:48
До розвитку через інновації

 

Бібліотечне товариство усвідомлює, що перспективи успішного розвитку є в тих бібліотеках закладах культури, які обирають інноваційні форми роботи. Зміненню традиційного бачення ролі закладів культури у житті суспільства, вдосконаленню їх роботи було присвячено освітні курси для музейних працівників, учасниками яких були і фахівці Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва. Курси проходили з 21 листопада упродовж трьох днів.

Своїм досвідом поділилися арт-менеджери, музеєзнавці, архітектори дизайнери, науковці та митці з усієї України.

Спікерами курсів стали й відомі житомиряни. Вікторія Горбунова – психолог, доктор наук провела тренінг з внутрішньої мотивації. Внутрішня мотивація ­ це саме те, що рухає музейних та бібліотечних працівників у народженні і втіленні нових ідей. Можливість самореалізації, відчуття своєї компетентності та значимі міжособистісні стосунки – це те, що сприяє професійній діяльності. Федір Євтушенко, засновник Народного музею історії ремесел «Ремісничий двір», розповів про свої успіхи та труднощі, що виникали при створенні експозиції музею. Ілля Стронґовський – відомий дизайнер, співзасновник видавництва «Видавництво» та сувенірного бренду «Невпинно» – розповів про необхідність створення музейних крамниць та про їх можливий асортимент. Перші два дні слухачі працювали у стінах Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича. У третій день учасники освітніх курсів відвідали Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука. Спікери розповіли про успішні проекти, втілені в музеях України. Присутні були приємно вражені різноманіттям та багатством художньої колекції, зібраної у стінах музею.

До участі в навчанні долучились працівники 33 музеїв області, бібліотекарі та освітяни. Освітні курси відбулись за підтримки управління культури та туризму облдержадміністрації у партнерстві з Українським культурним фондом. Ініціаторкою освітнього проекту виступила начальник управління культури та туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва, яка у своєму привітанні зауважила: «Сподіваюся, що цей триденний тренінг надихне кожного з вас на створення нових проектів, які ми будемо втілювати разом».

 

Переглядів: 29 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: