Головна » 2017 » Вересень » 14 » Диспут «Книга та Інтернет: друзі чи вороги?»
10:45
Диспут «Книга та Інтернет: друзі чи вороги?»
/>  

13 вересня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся диспут «Книга та Інтернет: друзі чи вороги?» (в рамках засідань школи правових знань «Підліток»).

- Що є основним джерелом інформації – книга чи Інтернет?

- Чи можна бути освіченою людиною, якщо не знаєш комп’ютер?

- Чи можна бути сучасною людиною, якщо не читаєш книг?

- Які переваги друкованої книги та електронних носіїв?

Ці та багато інших цікавих та суперечливих питань жваво обговорювалися старшокласниками Житомирської спеціалізованої школи № 20. Модератор Юрій Петренко, редактор інформаційного порталу, відмітив, що часто доводиться чути, ніби Інтернет витіснить книгу. Чи так це насправді? Ні! Тільки друкована книга змушує співпереживати, розуміти, проникати у внутрішній світ людини. А Інтернет – це сучасне мобільне та практичне джерело інформації.

Обговорюючи тему переваг друкованої книги і електронних носіїв, учасники діалогу визначили, що не важливо, в якому форматі читати. Головне, щоб читання було корисним і приносило задоволення.

Значну увагу приділив модератор і проблемі комп’ютерної залежності . Адже із усіх можливостей комп’ютера молодь, на жаль, найчастіше обирає ігри, зміст яких не розвиває. Різними комп’ютерними ефектами створюється ілюзія участі, що цілком поглинає розум і призводить до неадекватного сприйняття реальності.

Юнаки та дівчата переконалися в тому, що тема «Книга та Інтернет» невичерпна. Ці два джерела можуть спокійно і мирно співіснувати, доповнюючи одне одного.

Бібліотекарі представили книжково-ілюстративну виставку «Молодь та Інтернет: ризики та небезпеки».

 

Переглядів: 178 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: