Головна » 2018 » Листопад » 15 » Цікаво про право
12:39
Цікаво про право

 

Правова держава починається з громадянина, який розуміє, знає та поважає Закони своєї країни. Вільний доступ до правової інформації підвищує рівень правовосвідомості та поінформованості молодих людей, запобігає проявам протиправної поведінки у молодіжному середовищі.

14 листопада 2018 року в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась чергова зустріч-гра «Чи знаєш ти свої права?»

Модераторами заходу були Ольга Сейко та Людмила Гелевера ‑ працівники Головного територіального управління юстиції в Житомирській області. Школярі створили дві команди «Юніор» та «Юристи» та обрали капітанів.

Гра складалась з декількох турів: учасники мали без обмірковування відповісти на правові питання, добрати пару до юридичного терміну, розгадати кросворд та скласти слова.

Цікавим виявився тур, де розгадували кросворд. Правильно відгадавши по горизонталі шість слів з правової тематики, учні по вертикалі змогли прочитати слово «Дитина».

Дуже сподобався учасникам тур, де вони продемонстрували уміння творити слова. За короткий термін з літер слова «Закономірність» команди утворили відповідно 29 та 30 слів.

Гравці виявили кмітливість, розум, інтелект, знання основ права. Змагаючись із завзяттям, довели, що вміють грати в команді. З рахунком 44,5:41 перемогли «Юристи».

Капітан команди-переможниці учениця 9 класу ЗОШ № 7 Діана сказала, що гра їм сподобалась, а отримані навички знадобляться у майбутньому. Учасники виявили бажання прийти і пограти ще.

Захід відбувся в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

  

Переглядів: 30 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: