Головна » 2018 » Травень » 17 » Будьмо знайомі: Європа
17:09
Будьмо знайомі: Європа

 

Вже традиційно у третю неділю травня в Україні відзначають День Європи. Це свято є символом нового початку, вільного та успішного шляху. У День Європи ми вшановуємо наші спільні цінності, спільну історію і найголовніше – наше спільне майбутнє. Адже Європа для України – це не просто географічне поняття, а майбутнє України, це є орієнтир розвитку, який об’єднує український народ.

16 травня читачі юнацької мали гарну нагоду познайомитися з культурою, історією, традиціями країн Європи. За участі старшокласників Житомирської міської гімназії №3 відбулася інтелектуальна гра Що? Де? Коли? «Україна Європа: діалог крізь кордони», присвячена Дню Європи і Року української мови у Німеччині та німецької мови в Україні. У двобої зійшлися команда юних ерудитів та читачів.

Під час гри старшокласники мали змогу випробувати свою ерудицію, продемонструвати знання та дізнатися багато цікавого про європейські країни, історію створення та особливості Європейського Союзу. Приємно зауважити, що на більшість запитань гімназисти не тільки знали відповідь, а й відповідали достроково. А чи знаєте ви, яка книга була привезена до Франції донькою Ярослава Мудрого та стала духовною реліквією на якій присягали королі Франції 262 роки? А наші знавці знали, що це­­ – Реймське Євангеліє. З рахунком 6 : 3 юні ерудити отримали перемогу. Але захоплені грою ерудити виявили бажання продовжити гру. І з великим відривом знову здобули заслужену перемогу з рахунком 9:3. Захід пройшов невимушено та азартно. А переможці отримали не лише задоволення та нові знання, а й пам’ятні подарунки.

Відомий французький філософ Фужере де Монброн сказав: «Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку». Тож юнацька бажає своїм користувачам дочитати цю книгу до кінця!

  

Переглядів: 71 | Додав: olezhon | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: