Головна » 2018 » Квітень » 2 » Бібліотека представила книги, обрані читачами
10:50
Бібліотека представила книги, обрані читачами

 

29 березня 2018 року в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась традиційна презентація «Золотої полиці» 2018 року. «Золота полиця» ‑ це та, на яку ми ставимо улюблені видання за вибором читачів. Книга впливає на наші серця та розум, спілкування з нею допомагає нам розвиватися та вдосконалюватися. Вміло підібрана та вчасно прочитана книга може допомогти у вирішенні життєвих проблем.

Цього року для розміщення на «золотій полиці» читачами були обрані такі твори української та світової літератури: «Повернутися дощем» Світлани Талан, «Не залишай» Лесі Романчук, «Чорний ліс» Андрія Кокотюхи, «Провина зірок» Джона Гріна, «Проклята краса» Дарини Гнатко, «Клас пані Чайки» та «Лотерея» Малгожати-Кароліни Пекарської, «Ерагон» Паоліні, «Коли повертається веселка» Анастасії Вінник, «Лессі повертається додому» Еріка Найта та «Атлант розправив плечі» Айн Ренд.

Які ж це книги, і про що вони? Представимо лише деякі.

Книга «Золотого письменника» України Світлани Талан «Повернутися дощем» – довгоочікуване продовження життєвої «реальної історії» родини Насті Бидлоти, головної героїні роману «Оголений нерв» про події на Донбасі 2014 року.

Всеукраїнську популярність Лесі Романчук приніс роман «Не залишай» ‑ книга про кохання і зраду, про віру і надію у житті головної героїні – лікаря-акушера Софії Синицької.

Роман Андрія Кокотюхи «Чорний ліс» присвячено невеликому епізоду тривалого та напруженого протистояння – боротьбі українських повстанців під час німецької окупації.

Нові пристрасті, знайомства, дружба і перше кохання ‑ це лише кілька тем романів Кароліни-Малгожати Пекарської «Клас пані Чайки» та «Лотерея». Написані вони з гумором та відображають складну реальність відносин молоді.

Найвідоміша книга англо-американського письменника Еріка Найта «Лессі повертається додому» перекладена 25 мовами світу. Лессі долає сотні кілометрів, щоб повернутися до того, кого вона любить і хто на неї чекає. Це історія вірності й любові, вдячності й самопожертви. Історія, що поновлює у наших душах дитяче зачудування світом, у якому пересічна, на перший погляд, собача доля є мірилом добра і зла.

Незмінною в бібліотеці залишається традиція – після презентації «Золотої полиці» нагороджувати кращого читача. А кращі читачі – це постійні користувачі нашої бібліотеки, які багато читають, мають широкі кола інтересів, беруть участь у заходах бібліотеки, тощо.

Серед нагороджених цього року:

Катерина Дубравська – учениця 10-го класу Житомирської гуманітарної гімназії №3;

Катерина Худаківська – студентка 1 курсу Житомирського агротехнічного коледжу;

Олексій Гичко – студент 1 курсу Житомирського державного технологічного університету.

Вперше відзначено почесним званням «кращий читач» і наставників, зокрема вчительку історії ЗОШ № 5 Катерину Шкідченко. Нагороджена поділилася з присутніми приємною новиною – її вихованка Катерина Шевчук стала переможницею IV етапу Республіканської Олімпіади з історії. Вітаємо!

На завершення зустрічі бібліотекарі наголосили на тому, що відбір кращих книг для наступної «Золотої полиці» – 2019 року триває. Всі бажаючі можуть прийти до бібліотеки та висловити свою думку щодо прочитаних книг, відповівши на запитання анкети «Насолода читанням – насолода життям», або проголосувати за обрану книгу тут: http://junbiblzt.at.ua/index/sociologichni_doslidzhennja/0-28

 

Переглядів: 65 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: