Головна » 2018 » Вересень » 20 » Арт-терапія як засіб пізнання себе
12:48
Арт-терапія як засіб пізнання себе

 

19 вересня 2018 року в обласну бібліотеку для юнацтва бібліотекарі запросили на арт-терапію «Зазирни у себе».

 На гостини до нас завітала Оксана Рогаль, художниця, керівниця художнього гуртка «Веселка». Талановита житомирянка пише чудові вірші, малює картини, постійно вдосконалює свою майстерність, захоплюючись суміжними видами мистецтва.

Оксана Рогаль пояснила, що арт-терапія – це молода наука на межі мистецтва і психології. Кожна людина може досягти поставленої мети. Недосяжного немає:  потрібно знати чого прагне людина, що їй підходить у житті, щоб не було дисонансу. А для цього варто прислухатися до себе,  адже як ви ставитися до себе – таким і буде ваше життя.

Задуматися над своїм життям, пізнаючи навколишній світ, знайти у ньому своє місце, осягнути його глибину намагалися учасники зустрічі, малюючи за завданнями художниці.

 Намалювавши умовний вулкан,  молодь зазирнула у себе, дізналася про рівень власної агресії, ставлення до інших та оточуючого світу, здатності до змін у житті.

Разом із користувачами бібліотеки до зустрічі долучилися молоді люди з інвалідністю, учні ЖВПУ – інтернату. У невимушеній атмосфері під час діалогу юнаки і дівчата спробували виробити власний рецепт здійснення бажань. Оксана порадила на шляху до мрії і змін зробити перший крок. Викладачка Олена Яремчук нагадала, що найбільше щастя – це щастя людського спілкування, а урок арт-терапії у бібліотеці є тому підтвердженням.

   

Наприкінці зустрічі учасники дійшли висновку, що кожна людина має право на будь-яку емоцію, а малюнок допомагає їй керувати своїми емоціями, вималювати і усвідомлювати свій стан. Вибір у кожної людини значно більший, ніж вона думає.

Переглядів: 39 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: