Головна » 2018 » Квітень » 17 » Активна громада Житомира обговорювала інструменти участі містян у розвитку міста
15:18
Активна громада Житомира обговорювала інструменти участі містян у розвитку міста

 

12 квітня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулось чергове засідання «Клубу Активної Громади» Житомира. Засновники КЛУБУ мають на меті об’єднати усіх охочих громадян розвивати своє місто.

Модератор заходу, регіональний координатор ВІ «Активна громада» у Житомирі, голова громадської організації «Молодь за єдину Україну», член Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України Олексій Проноза презентував присутнім новий інструментарій «Публічні консультації». 

https://www.facebook.com/libraryyun/notifications/?section=activity_feed&subsection=mention&ref=notif&target_story=S%3A_I100004993999358%3A959727054203752.

Разом з колегами він протестував сайт «Ваша думка», де розміщені рекомендації з проведення консультацій та вивчення думки громадян. Сайт в онлайн-режимі візуалізує результати консультації.

Міні-консультація дає можливість у тестовому режимі зрозуміти механізм її роботи. Для цього автор попередньо підготував тестове запитання: який об’єкт має бути створений за адресою вул.Театральна, 8 (житомиряни є свідками кількарічної «війни» за дану земельну ділянку). Тож учасники зустрічі мали змогу вибрати варіант, що їм до вподоби. Учасники обговорювали можливі ризики та переваги пропонованого інструментарію, а також розглядали можливості вдосконалення системи голосування.

Сподіваємося, що даний інструмент, який успішно працює в багатьох державах світу та в ряді міст України, стане ефективним засобом співпраці громадян Житомира з владою.

 

Переглядів: 36 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: