Головна » Архів матеріалів
  16 січня 2013 року було проведено літературно-музичну композицію "Мою любов, як зірку, я беріг" (до 115-річчя від дня народження поета В. Сосюри).
   Присутні на заході старшокласники ЗОШ №19 ознайомилися з головними подіями життя і творчості поета. А за допомогою мультимедійної презентації дізналися про щасливе і трагічне, вірне і вічне  кохання Володимира Сосюри та дружини Марії. А ще юнаки та дівчата отримали насолоду від чудових і проникливих поезій автора, серед яких "Так ніхто не кохав", "Марія", "Коли потяг у даль загуркоче".
   На завершення заходу працівники бібліотеки ознайомили молодь з книжково - ілюстративною виставкою "Так ніхто не кохав".
Переглядів: 235 | Додав: olezhon | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

  12 грудня 2012 року для учнів ЗОШ №36 було проведено арт-годину "Скарбниці пам'яті людської" ( до 90-річчя з дня відкриття київського музею історичних коштовностей; до 180-річчя створення Третьяковської галереї ).
    Київський музей історичних коштовностей відкрив старшокласникам свої таємниці. Молодь дізналася про скарби скіфських курганів "Гайманова могила", "Товста могила" та головну цінність музею "Скіфську пектораль", яку відкрив світу археолог Б.Мозолевський.
Державна Третьяковська галерея є найбільшим музеєм світу, яка представляє російське мистецтво. Вона була заснована відомим колекціонером, купецем і текстильним фабрикантом  П. Третьяковим. 
    Юнаки і дівчата мали змогу за допомогою мультимедійної презентації побачити найвідоміші шедеври російського живопису, дізнатися про історію створення картин: А. Рубльова "Троїця", В. Верещагіна "Апофеоз війни", І. Крамського "Незнайомка", І. Шишкіна "Ранок у сосновому лісі" та ін.  
    Увазі молоді була представлена книжково-ілюстративна виставка "З картин говорить світло і л ... Читати далі »
Переглядів: 260 | Додав: olezhon | Дата: 13.12.2012 | Коментарі (0)

    11 грудня 2012 року відбулась презентація книги Г. Махоріна "Житомирській області - 75 років: етапи розвитку, видатні постаті і події", що вийшла друком з нагоди відзначення 75-ї річниці створення Житомирської області.
    На зустрічі були присутні студенти КІБІТу та учні ДПТНЗ "ЖВПУСіД". Юнаки та дівчата дізналися про досі не відомі факти з життя області від початку заснування до сьогодення, почули багато імен, які відзначилися своїми досягненнями і здобутками. А також автор прокоментував рідкісні світлини, багато з яких надруковані вперше.
    Нова книга Г. Махоріна вкотре довела, що мешканцям області є чим пишатися, а разом з тим - примножувати славу рідного краю своєю працею і досягненнями.
Переглядів: 231 | Додав: olezhon | Дата: 11.12.2012 | Коментарі (0)

      6 грудня 2012 року в Обласній бібліотеці для юнацтва в рамках чергового засідання лекторію "Юний краєзнавець" було проведено краєзнавчу годину "Гомер ХХ ст.", присвячену 115-й річниці від дня народження Бориса Тена, українського письменника, поета, перекладача.
    Микола Хомичевський, відомий нам як Борис Тен,- людина надзвичайно талановита й багатогранна. Головною справою життя Бориса Тена став повний переклад двох шедеврів античної класики - "Іліади" та "Одіссеї" Гомера.
    Присутні на заході учні житомирського професійного училища сфери послуг №20 мали чудову нагоду дізнатися про маловідомі сторінки життя Бориса Тена, а також почули найкращі поетичні твори, художні та музичні переклади митця.
На завершення заходу увазі молоді була представлена книжково - ілюстративна виставка "Невтомний шукач античних перлин".     
Переглядів: 237 | Додав: olezhon | Дата: 07.12.2012 | Коментарі (0)

                5 грудня 2012 року було проведено урок мужності "Ім'я величне - захисник Батьківщини". Користувачі, студенти будівельного коледжу, ознайомились з нормативно - правовими актами, які можна назвати головними і якими мають користуватися в своїй повсякденній праці військовослужбовці; з Положеннями про проходження військової служби відповідними категоріями допризовників. 
Увазі молоді була представлена книжково - ілюстративна виставка "Тобі, країно, я на вірність присягаю".
Переглядів: 245 | Додав: olezhon | Дата: 06.12.2012 | Коментарі (0)

  4 грудня 2012 року відбувся молодіжний турнір "Нумо, хлопці" в якому взяли участь майбутні захисники України - старшокласники ЗОШ №7 та №20. Вони проявили свої вміння, знання історії та культури, свою сміливість, кмітливість та дотепність. Конкурс складався з 6 турів, найцікавішими з яких стали "Військові знання" та "Солдат завжди солдат". 
    Перемогу отримала команда ЗОШ №7 "Орлята". Всі учасники були нагороджені подарунками та солодощами.
    Ми впевнені, що конкурс збільшив бажання юнаків служити в Збройних Силах України або присвятити своє життя військовій службі.   
Переглядів: 247 | Додав: olezhon | Дата: 05.12.2012 | Коментарі (0)

              29 листопада 2012 року відбулося чергове засідання школи правових знань "Підліток" - вечір запитань і відповідей "Ми - за життя без СНІДу" за участю психолога Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом В. Сінкевич.
     Учні Вищого професійного училища сервісу та дизайну дізналися про дорослих і дітей, які живуть з ВІЛ, про методи лікування, про шляхи передачі ВІЛ, про роль сім'ї в профілактиці ВІЛ-інфекції. Було також проведено ситуативний тренінг "СНІД - знак біди", який виявив рівень знань учнів з цього питання.
     З метою донести до молоді найновіші розробки та свіжу статистику із проблем СНІДу бібліотекарі звернули увагу учнів на книжково-ілюстративну виставку "Не зневажай душі своєї цвіту".
Переглядів: 202 | Додав: olezhon | Дата: 03.12.2012 | Коментарі (0)

      28 листопада 2012 року в рамках бібліотечної програми "Турбота має адресу" для учнів ЖВПТУ - інтернату було проведено слайд - вернісаж "Скульптурна галерея: мармурова плоть, бронзова пристрасть".
    Скульптура - один з найдавніших видів мистецтва. Через століття дійшли до нас твори, які вражають нас своєю художньою силою. Учні мали змогу ознайомитися з шедеврами світового мистецтва - архаїки, єгейською, грецькою, римською культурами; культурою Відродження; з творчістю українського скульптора ХVІІІ ст. Пінзеля (виставка творів Пінзеля у Луврі в Парижі); великого французького скульптора О. Родена ("Поцілунок", "Мислитель"); італійського скульптора А. Канова("Амур і Псіхея", "Поліна Боргезе"); російських скульпторів В.Мухіної, А. Голубкіної; українського художника-скульптора Олександра Архипенка (до 125-років від дня народження).
    Під час демонстрації мультимедійної презентації юнаки та дівчата почули версію озвучених міфів Давньої Греції, а також прослухали вірш  "Скульптура" Мікеланджело Буонарроті.
    Увазі молоді була представл ... Читати далі »
Переглядів: 245 | Додав: olezhon | Дата: 28.11.2012 | Коментарі (0)

      23 листопада 2012 року до Дня пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій було проведено бібліографічний урок "Дзвони пам'яті", за участю археографа відділу інформації та використання документів Державного архіву Житомирської області Г.Д. Лук'янчук.
      Присутні на заході старшокласники гімназії №3 дізналися про досі не відомі факти та події 1932-1933 років, прослухали записи спогадів очевидців. А також учні мали змогу переглянути архівні документи, які проливають світло на трагедію Голодомору.
      До уваги учнів була представлена виставка - роздум "Скорботний 33-й...". 
Переглядів: 251 | Додав: admin | Дата: 23.11.2012 | Коментарі (0)

  21 листопада 2012 року бібліотекарі Обласної бібліотеки для юнацтва запропонували учням ПТУ № 20 мистецьку імпрезу "Я намалюю світ таким, яким люблю". Гостем заходу був наш земляк, художник Олександр Йосипович Слудковський. Проста, скромна, добра, духовна, талановита людина. Він багато та наполегливо працює, володіє різними техніками образотворчого мистецтва. Останні роки працює в техніці пастелі, шукає композиційно - колористі сюжети картин, еволюціонує як митець, а головне володіє безцінним даром живописного бачення світу. До уваги молоді були представлені ліричні пейзажі митця ("Зелений шум", "Парк. Сонячний день", "Дениші. Літнє різнотрав'я", "Осінь"); натюрморти ("На вікні", "Мистецький натюрморт", "Натюрморт з гіпсовою головою коня", "Весняний натюрморт: котики").
    О.П. Дубініна директор художньої школи презентувала творчість живописця. вона розповіла творчі знахідки, про індивідуальні особливості обдарованості і таланту художника.
Розмова про роль мистецтва, про місію художника який вчить розуміти твори образотворчого мистецтва, перегляд картин подарував радість гармонії Бу ... Читати далі »
Переглядів: 262 | Додав: admin | Дата: 22.11.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 54 55 »