Головна » Архів матеріалів
    29 листопада 2011 року, в рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 20-й річниці Збройних сил України, з метою героїко-патріотичного виховання й підготовки юнаків до служби у Збройних силах України, було проведено для студентів Будівельного коледжу вечір-зустріч "Юнаки присягають Вітчизні", на який були запрошені майор Віктор Білецький та старший прапорщик Анатолій Андрущенко, військовослужбовці 155-го територіального центру комплектування військовослужбовців за контрактом. Вони розповіли юним слухачам про сучасну армію, про те, які риси характеру допомагають юнаку-призовнику стати справжнім воїном, які недоліки у вихованні заважають впевнено і надійно виконувати свій військовий обов'язок, і як їх викорінити, щоб бути надійним захисником Вітчизни.
     Увазі молоді була представлена книжково-ілюстративна виставка "Я син своєї Батьківщини".
Переглядів: 342 | Додав: admin | Дата: 29.11.2011 | Коментарі (0)

    24 листопада 2011 року, в рамках школи правових знань «Підліток», було проведено вечір-діалог «СНІД: лабіринти страху чи шлях до життя?» за участю психолога обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Вікторії Сенкевич, яка розповіла студентам будівельного коледжу, про дорослих і дітей, які живуть з ВІЛ, про методи лікування та про шляхи передачі ВІЛ, про роль сім’ї у профілактиці та боротьбі з ВІЛ-інфекцією.
     Вечір-діалог супроводжувався демонструванням документального фільму. Бібліотекарями була організована книжково-ілюстративна виставка – «ЗДОРОВ’Я – єдина краса».
Переглядів: 344 | Додав: admin | Дата: 29.11.2011 | Коментарі (0)

            22 листопада відбувся конкурс з етикету "Будьмо ввічливими", в якому взяли участь команди старшокласників ЗОШ №20 «Справжні панянки» та ЗОШ №5 «Етикетка». Конкурсанти продемонстрували глибокі знання з побутового, ділового та мобільного етикету. Компетентно, творчо і дотепно висловлювали свою думку. Конкурс складався з шести турів.
         Найцікавішим виявився «Конкурс капітанів». Капітанам необхідно було виконати три завдання:
- скласти привітання поважній людині;
- за допомогою столових приборів виконати певні завдання;
- почистити фрукти.
    Не менш цікавими виявилися тури: "Оформи місце за столом", «Взаєморозуміння» та «Домашнє завдання». Включаючи свою фантазію, згадуючи відомих літературних героїв, відомі телепередачі, кінострічки, конкурсанти активно демонстрували свої акторські здібності.
        Компетентному журі, до складу якого увійшли: Володимир Білобровець, викладач кафедри літератури ЖДУ ім.І.Франка; Олена Слободянюк, заступник голови Богунської районної ради; Ольга Лепі ... Читати далі »
Переглядів: 311 | Додав: admin | Дата: 23.11.2011 | Коментарі (0)

         16 листопада  2011 року  відбувся обласний семінар для бібліотечних працівників районних та міських бібліотек, що обслуговують юнацтво.
         У семінарі також взяли участь голови  методичних об’єднань шкіл, ПТУ, ліцеїв , коледжів, ВУЗів м. Житомира.
         Відкрила семінар директор бібліотеки Надія Семенюк, заслужений працівник культури України, яка  відмітила, що сотні тисячі молодих  юнаків і дівчат прилучаються до книжкової мудрості, збагачуються інтелектуально і духовно, проходять школу життєвого самовизначення , реалізують свою потребу в організації змістовного дозвілля та відпочинку.
         Начальник управління культури і туризму   облдержадміністрації  Юрій Градовський дав високу оцінку діяльності  Обласної бібліотеки для юнацтва, розповів про стан, проблеми та перспективи  подальшого розвитку бібліотек області, про соціальний захист їх працівників.        
      & ... Читати далі »
Переглядів: 401 | Додав: admin | Дата: 17.11.2011 | Коментарі (1)

       17 листопада 2011 року в рамках цільової комплексної програми «Турбота має адресу» у ЖВПУ-інтернаті було проведено біографічну хроніку «Мій дух не знає спокою» (до 300-річчя від дня народження М.В.Ломоносова).
       Михайло Ломоносов – перший російський вчений-природознавець світового значення. З його іменем пов’язаний розвиток фізичної та хімічної наук, приладобудування, оптики, астрономії, метеорології, географії і дослідження Північного морського шляху, вчення про російську мову, історію, мистецтво, мозаїку...
       Присутні на заході, учні ЖВПУ-інтернату, дізналися багато нового і цікавого про життєвий шлях і дослідницьку діяльність М. Ломоносова. Сьогодні його називають людиною-велетнем, і це справді так!
       До уваги молоді була представлена книжково-ілюстративна виставка «Життєві досягнення Михайла Ломоносова».

... Читати далі »
Переглядів: 431 | Додав: admin | Дата: 17.11.2011 | Коментарі (0)

         До дня української писемності та мови, в рамках бібліотечної програми "Турбота має адресу", відбувся літературно-музичний вечір "Усе минає, тільки слово залишається", на який було запрошено учнів ВПТУ-інтернату.
      В залі звучали народні прислів'я про мову, вірші українських поетів, пісні українських композиторів.
Переглядів: 402 | Додав: admin | Дата: 14.11.2011 | Коментарі (0)

       10 листопада 2011 року в Обласній бібліотеці для юнацтва, у рамках засідання лекторію "Юний краєзнавець", відбувся захід - поетичний салон "Дорогою зорі", присвячений 75-й річниці від дня народження українського поета-пісняра, перекладача, публіциста, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата багатьох всеукраїнських та міжнародних премій Миколи Федоровича Сингаївського. Творчість Миколи Сингаївського яскрава та розмаїта. Про що б поет не писав, він наповнює свої рядки прекрасним відчуттям любові до людини, до своїх земляків, до рідного краю і всієї України.
         Цього дня в бібліотеці панувало справжнє свято українського співочого слова. Запрошені до поетичного салону старшокласники ЗОШ №36 слухали найкращі поезії Миколи Сингаївського, а славнозвісна пісня "Чорнобривці", що давно стала "гімном матері", не залишила байдужим жодного з юних сердець.
         Увазі молоді була представлена книжково-ілюстративна виставка "Я родом із пісні".

... Читати далі »
Переглядів: 306 | Додав: admin | Дата: 10.11.2011 | Коментарі (0)

    8 листопада 2011 року в рамках літературно-мистецької вітальні "Від серця до серця" відбулась краєзнавчо-мистецька година "І вдячна рідна сторона, Співця повіки не забуде!" (до 115-річчя від дня народження В.С.Косенка, видатного українського композитора, музиканта, педагога, нашого земляка).
     В галузі фортепіанної музики Косенко є одним з найяскравіших українських композиторів. Він музикант широкого творчого розмаху: теоретик(професор Київської консерваторії), прекрасний піаніст, композитор, що в своїй творчості охопив найрізноманітніші жанри(дитячий репертуар, романс, масова пісня, симфонічні жанри, камерні інструментальні п'єси).
    Запрошені учні ЗОШ №17 мали змогу познайомитись з головними періодами життя і творчості Віктора Косенка: житомирським та київським.
    Увазі молоді була представлена книжкова виставка "Творча спадщина Віктора Косенка".
Переглядів: 301 | Додав: admin | Дата: 08.11.2011 | Коментарі (0)

        27 жовтня 2011 року в рамках літературно-мистецької вітальні "Від серця до серця" було проведено віртуальний вернісаж "Геній іронії та гротеску"(до 130-річчя від дня народження Пабло Пікассо, іспанського живописця, скульптора, кераміста) для студентів будівельного коледжу та учнів ЖВПУ сервісу та дизайну.
         Пабло Пікассо був одним з найвидатніших художників 20-го століття. Він основоположник кубізму та інших напрямів у мистецтві. Вершиною його творчості є картина "Герніка" - один із найкращих творів антивоєнної тематики. Вся спадщина майстра нараховує 80 тисяч робіт.
         Студенти мали змогу ознайомитися з основними фактами життя і творчості Пікассо за допомогою мультимедійної презентації.
         На заході студенти мали змогу переглянути і уривки з документального фільму про цю особистість. Увазі молоді також була представлена книжково-ілюстративна виставка "Пабло Пікассо".
Переглядів: 303 | Додав: admin | Дата: 27.10.2011 | Коментарі (0)

      20 жовтня 2011р. в рамках літературно - мистецької вітальні «Від серця до серця» для старшокласників ЗОШ №17 та студенток коледжу культури і мистецтва ім. І. Огієнка було проведено літературно - музичний  вечір «Роки мандрів великого майстра - новатора»(до 200-річчя від дня народження угорського композитора, піаніста, педагога - Ференца Ліста).
      Ліст був одним з найбільших майстрів музичного романтизму, яскравим піаністом свого часу. Він майстерно відтворював на роялі звучність повного оркестру, перетворивши рояль в інструмент – оркестр.
       Розповідь ведучих вечора про життя і творчість композитора доповнював показ мультимедійних слайдів і кадрів з документального фільму «Енциклопедія:Ференц Ліст». Яскраві фортепіанні твори Ф.Ліста прозвучали в виконанні лауреата Всеукраїнських конкурсів Е.Б. Набедрик – Дишнієвої.
Переглядів: 361 | Додав: admin | Дата: 21.10.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 49 50 »