Главная Житомирська обласна бібліотека для юнацтва Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSСубота, 23.09.2017, 19:29
Меню сайта

Наше опитування
Як Ви проводите свій вільний час?
Всього відповідей: 409

Главная » Архів матеріалів
     8 грудня 2010 року в приміщенні  для учнів ЖВПУ сервісу та дизайну було проведено музично-поетичну акварель "Зелене дерево життя"(по сторінках книги "Сім днів" Леоніда Волинського).  Під чудовий музичний супровід учні училища дізналися про життя і творчість нашого земляка, художника, письменника, мистецтвознавця - Леоніда Волинського, який проживав в м. Житомирі з 1915 по 1933 рр на вулиці 1-го Травня №45.
      Головна справа його життя - участь у порятунку скарбів Дрезденської картинної галереї в травні 1945 року на території Саксонії. Юнаки та дівчата за допомогою мультимедійної презентації мали можливість разом з автором книги і його товаришами пройти тими дорогами та спуститися разом з ними в тунелі, штольні, каменоломні в пошуках картин Дрезденської галереї.
      Увазі молоді була представлена книжково-ілюстративна виставка "Зелене дерево життя".
Переглядів: 353 | Додав: admin | Дата: 09.12.2010 | Коментарі (0)

          7 грудня 2010 року в рамках літературно-мистецької вітальні «Від серця до серця» відбувся вернісаж робіт учнів художньої школи м. Житомира «Україна, українці, повсякденний побут».
          Запрошені старшокласники ЗОШ №20 мали змогу почути музично-поетичну розповідь про символи українства: хату, рушник, прядку, вітряк, горщик, ярмарок. Про своїх учнів, художню школу та їх традиції розповіла директор художньої школи Олена Павлівна Дубініна.
          Україна – це все, що навколо нас, усе, чим живемо й про що мріємо, це наші батьки, друзі, вчителі. Кожен рух нашої душі, кожен наш вчинок, життєвий крок стосується нашої країни.
Переглядів: 364 | Додав: admin | Дата: 08.12.2010 | Коментарі (0)

        6 грудня 2010 року в рамках місячника оборонно-масової роботи, присвяченого 19-ій річниці "Збройних Сил України", з метою поліпшення героїко-патріотичного виховання й підготовки юнаків до служби у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів війни, ветеранів трудового фронту, їх подвигу, в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, пам'яті полеглих воїнів було проведено годину пам'яті "І днів і верств особливий відлік".             
         Запрошений на зустріч зі студентами будівельного коледжу учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, гвардії-полковник у відставці, ліквідатор аварії на ЧАЕС ІІ-ї категорії Челпанов Інокентій Іванович, розповів молоді про події тих буремних років, про мужність, стійкість, героїзм воїнів в роки війни.
         Юнаки і дівчата мали можливість переглянути уривки документальної хроніки Великої Вітчизняної війни.
         Працівниками бібліотеки була підготовлена книжково-ілюстративна виставка "Дорогою честі і обов'язку".

Переглядів: 355 | Додав: admin | Дата: 08.12.2010 | Коментарі (0)

      30 листопада 2010 року було проведено музично-поетичну акварель "Зелене дерево життя"(по сторінках книги "Сім днів" Леоніда Волинського).  Під чудовий музичний супровід студенти будівельного коледжу дізналися про життя і творчість нашого земляка, художника, письменника, мистецтвознавця - Леоніда Волинського, який проживав в м. Житомирі з 1915 по 1933 рр на вулиці 1-го Травня №45.
      Головна справа його життя - участь у порятунку скарбів Дрезденської картинної галереї в травні 1945 року на території Саксонії. Юнаки та дівчата за допомогою мультимедійної презентації мали можливість разом з автором книги і його товаришами пройти тими дорогами та спуститися разом з ними в тунелі, штольні, каменоломні в пошуках картин Дрезденської галереї.
      Увазі молоді була представлена книжково-ілюстративна виставка "Зелене дерево життя".
Переглядів: 349 | Додав: admin | Дата: 30.11.2010 | Коментарі (0)

24 листопада 2010 в рамках засідання школи правових знань «Підліток» відбувся вечір  запитань та відповідей «СНІД: не залишимося байдужими».
Запрошена на вечір психолог Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Вікторія Сінкевич розповіла учням ПТУ № 1 про дорослих і дітей, які живуть з ВІЛ. Про методи лікування та про шляхи передачі ВІЛ, про роль сім’ї у профілактиці ВІЛ-інфекції.
З метою донести до молоді найновіші розробки та свіжу статистику із проблем СНІДу, бібліотекарі звернули увагу учнів на книжково-ілюстративну виставку «Ми проти СНІДу! Ми – за життя».
Переглядів: 375 | Додав: admin | Дата: 25.11.2010 | Коментарі (0)

       22 листопада 2010 року з учнями ЖВПТУ-інтернату було проведено мистецько-краєзнавчу панораму "Пізнавайте таємниці мистецтва нашого краю", під час якої учні почули цікаві змістовні розповіді про наших видатних земляків: Б.Лятошинського, композитора, педагога; В.Косенка, композитора, музиканта; С.Ріхтера, геніального піаніста; Л.Волинського, художника, письменника, ініціатора та учасника гуманітарної акції по врятуванню шедеврів Дрезденської галереї під час Другої світової війни.
       Про життя, творчість, історичні місця, пов'язані з їх іменами, молодь мала змогу дізнатися за допомогою мультимедійної презентації «Історична пам'ять - важлива складова патріотизму та духовності».
Переглядів: 386 | Додав: admin | Дата: 22.11.2010 | Коментарі (0)

        17 листопада 2010 року відбувся семінар "Українські книжки для виховання толерантності", який спільно з бібліотекою проводила громадська організація "Центр громадянської освіти та виховання". В семінарі взяли участь директори районних та міських бібліотек області, бібліотечні працівники мі ... Читати далі »
Переглядів: 386 | Додав: admin | Дата: 22.11.2010 | Коментарі (0)

         10 листопада 2010 року пройшов обласний семінар для бібліотечних працівників районних та міських бібліотек області, що обслуговують юнацтво, голів методичних об'єднань шкіл, ПТУ, ліцеїв, коледжів, ВУЗів.
         Відкрила семінар директор бібліотеки, заслужений працівник культури України Надія Семенюк, яка наголосила, що бібліотека завжди була і залишається справжнім осередком культури і духовності, джерелом, що сприяє соціалізації, вихованню й освіті підростаючого покоління. Розповіла про сучасний стан та перспективи вирішення нагальних проблем серед юнацтва.
         Перед учасниками семінару виступили:
начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Юрій Градовський, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк, спеціаліст І категорії служби у справах дітей Житомирської міської ради Вадим Жалюк, методист післядипломної педагогічної освіти Раїса Кирилюк. У своїх виступах вони дали високу оцінку діяльності Обласної бібліотеки для юнацтва, розповіли про завдання, які ставляться на даному етапі перед бібліотеками області в роботі з молоддю, про стратегічний розвиток державної молодіжної політики в області, про правові аспекти правоосвітньої та правовиховної роботи з молоддю, про взаємодопомогу та взаємодію бібліотек і закладів освіти.
         Обласний семінар став приводом для обговорення і інших важливих соціокультурних питань сьогоденн ... Читати далі »
Переглядів: 442 | Додав: admin | Дата: 12.11.2010 | Коментарі (0)

       9 листопада 2010 року у Житомирському Вищому професійному училищі-інтернаті Обласною бібліотекою було проведено урок історії "Літописець Запорізької Січі"(до 155-річчя від дня народження Д.І.Яворницького - українського археолога, етнографа, фольклориста, лексикографа).
       Студенти-другокурсники почули пізнавальну інформацію про людину надзвичайно різнобічних інтересів, невтомного трудівника на ниві національної культури та автора подвижницької праці зі збирання, дослідження й популяризації історії запорозького козацтва.
      Увазі молоді була представлена книжкова виставка "Козацький романтик".
Переглядів: 477 | Додав: admin | Дата: 11.11.2010 | Коментарі (0)

      9 листопада 2010 року, в День української писемності та мови, відбувся літературно-музичний вечір  "Кращої ніж рідна, мови не буває", на який були запрошені учні вищого професійно-технічного училища сервісу та дизайну.
      В залі звучали народні прислів'я, приказки, вірші українських поетів про мову а також пісні відомих композиторів.
      Увазі молоді була представлена розгорнута книжково-ілюстративна виставка "Із темряви віків лиш чути письмена".
Переглядів: 400 | Додав: admin | Дата: 11.11.2010 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 40 41 42 43 44 »
Форма входа

Календар новин
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пошук

Крилаті вислови
«Книги — морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перла виносить»
             І.Я. Франко

Як музика не може прожити
дня, щоб не взяти до рук
музичного інструмента, не
творити і не діставати від
цього насолоди, — так
людина не мо­же обійтися
без книжки
         В.О. Сухомлинський

«Хліб годує тіло,
а книга — розум»
         Народне прислів'я

Статистика

ОБЮ © 2017