Головна » Архів матеріалів
   21 лютого 2012 року в рамках засідань школи правових знань «Підліток» було проведено День Інформації «Дорога в професію починається з мрії».
    Розпочався День Інформації годиною спілкування «Шлях до успіху» начальника відділу міського центру зайнятості Зелінського Олега з  старшокласниками міської гімназії №3. Учні отримали відповіді на питання :
- як обрати головну справу життя, щоб приносити найбільшу користь суспільству;
- ким бути, щоб відчувати себе морально і матеріально задоволеним;
- як уникнути помилок і розчарувань при виборі професії.
    Цікавою стала  електронна презентація «Знайди себе у творчій праці».
    На завершення Дня Інформації бібліотекарі ознайомили присутніх з прес-досьє "З погляду у майбутнє" .
   Такі заходи є пізнавальними, корисними і цікавими для молоді. Хочеться побажати, щоб кожен випускник обрав собі ту професію, яка найкраще розкриє його здібності і стане корисною людям.
Переглядів: 276 | Додав: admin | Дата: 22.02.2012 | Коментарі (0)

   20 лютого 2012 року в бібліотеці проведений бібліографічний огляд літератури "О слово рідне, України слово!", присвячений Міжнародному дню рідної мови.
    На заході працівники бібліотеки розповіли учням гімназії №3 про історію становлення і розвиток рідної мови, про те, що українська мова є невід'ємною частиною українського народу, скарбницею історичного досвіду та суспільної свідомості. Мова - то могутнє дерево життя, місток із минулого у майбутнє, оберіг звичаїв, традицій й культури народу. А за допомогою книжково-ілюстративної виставки-колажу "Поки живе мова, житиме й народ" ознайомили з найкращою та найновішою літературою з мови і мовознавства яка є у бібліотеці. Найбільш вразили школярів факти, що українською мовою написано 300 000 пісень, надруковано першу в світі енциклопедію з кібернетики, нашою мовою говорять на п'яти континентах світу. То чи є потреба доводити, що українська мова велика і вічна?!
Переглядів: 311 | Додав: admin | Дата: 20.02.2012 | Коментарі (0)

9 лютого 2011 року в Обласній бібліотеці для юнацтва відбулось засідання круглого столу "Тобі, країно, я на вірність присягаю", присвячене вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.
    На захід були запрошені старший лейтенант Віктор Іванович Нарижин, який в далекому Афганістані виконував свій інтернаціональний обов'язок, та Ігор Петрович Кузьменко - учасник миротворчої місії в Югославії.
    Присутні на заході студенти Будівельного коледжу дізнались із розповідей учасників про подробиці війн, про буремні і жахливі події, про тих хто віддав своє життя на чужій землі, про військову службу, і військовий обов'язок.
    На завершення круглого столу було представлено книжково-ілюстративну виставку "Час і досі не загоїв рани".
Переглядів: 296 | Додав: admin | Дата: 10.02.2012 | Коментарі (0)

     2 лютого 2012 року в Обласній бібліотеці для юнацтва була проведена літературна година "Художній світ Чарльза Діккенса"(до 200-річчя від дня народження англійського письменника).
    Присутні на заході студенти Будівельного коледжу мали змогу дізнатися про життєвий та творчий шлях генія англійської словесності, новаторство якого проявилось в тому, що він вперше з великою повагою та любов'ю  змалював простих людей в своїх творах. Він також був першим з європейських письменників ХІХ століття, хто в своїх творах відобразив правдивий світ дитинства.
    Працівниками бібліотеки була представлена книжково-ілюстративна виставка "Усе, що я пережив, - це вічна дійсність".
Переглядів: 273 | Додав: admin | Дата: 06.02.2012 | Коментарі (0)

    1 лютого 2012 року в рамках цільової комплексної програми "Турбота має адресу" в ЖВПТУ-інтернаті для учнів з обмеженими фізичними можливостями було проведено літературний урок "Світ, відображений у слові"(до 75-річчя від дня народження Анатолія Шевчука, українського письменника).
    Учні дізналися про життєвий і творчий шлях письменника-шестидесятника, лауреата Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка, нашого земляка, який при зустрічах з учнями та студентами навчальних закладів нашого міста говорить про сьогодення та  майбутнє нашої держави, української мови та культури, а також знайомить молодь зі своїми творчими доробками.
    Працівниками бібліотеки була підготовлена книжково-ілюстративна виставка ""Лагідно закоханий в життя"". 
Переглядів: 297 | Додав: admin | Дата: 06.02.2012 | Коментарі (0)

   19 січня 2012 року у рамках цільової комплексної програми "Турбота має адресу" в ЖВПТУ-інтернаті проведено інформаційний репортаж "Чуття єдиної держави"(до Дня Соборності України).
    На заході мова йшла про прийняття Акту Злуки - Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, які об'єдналися 22 січня 1919 року в одну самостійну соборну державу. Злука стала однією з найважливіших подій в історії українського державотворення кінця ХІХ - початку ХХст.
    На завершення інформаційного репортажу працівники бібліотеки представили книжково-ілюстративну виставку "Суверенній Україні - слава нині і повік!".

Переглядів: 287 | Додав: admin | Дата: 19.01.2012 | Коментарі (0)

                                          
    12 січня 2012 року в обласній бібліотеці для юнацтва, у рамках засідання клубу "Юний краєзнавець", проведено літературно-історичний портрет "Миттєвості життя, миттєвості історії", присвячений 130-річчю від дня народження І. Огієнка, мовознавця громадського та церковного діяча.
    Заступник голови Житомирського осередку Всеукраїнського товариства ім.І.Огієнка Хом'як Наталія Олександрівна розповіла студентам Будівельного коледжу про творче надбання, про невичерпну скарбницю людської мудрості, про велич духу Івана Огієнка, незгасиму любов до свого народу та наполегливу працю задля його добра.
   Українськ ... Читати далі »
Переглядів: 372 | Додав: admin | Дата: 12.01.2012 | Коментарі (0)

        21 грудня 2011 року в рамках цільової комплексної програми "Турбота має адресу" в приміщенні ЖВПТУ-інтернату проведено панораму мистецтва "Український модернізм"(до 100-річчя з дня створення "Будинку з химерами") В. Городецького.
       Владислав Городецький - талановитий український архітектор кінця ХІХ початку ХХ століття. Він працював в різних стилях(історизм, модерн, конструктивізм); в різних містах і країнах(Україна, Польща, Іран).  Свій творчий талант виявив і в інших галузях: захоплювався ювелірною справою, писав акварелі, робив гравюри, створював дизайн костюмів для акторів театру Соловцова. У творчості архітектора було багато експериментального, він чудово поєднував архітектуру модерну з анімалістичною скульптурою, реальність із фантазією.
      Будівлі архітектора - Національний художній музей України, Миколаївський костьол, Караїмська кенаса, "Будинок з химерами", вже багато років викликають подив і захопленння не лише в наших співвітчизників, а й у численних іноземних гостей міста Києва.
      Про всі вищесказа ... Читати далі »
Переглядів: 321 | Додав: admin | Дата: 21.12.2011 | Коментарі (0)

    15 грудня 2011 року відбувся урок мужності "Є в пам'яті і біль і вдячність", присвячений до 110-річчя від дня народження М.Ф.Ватутіна видатного полководця Великої Вітчизняної війни, генерала армії.
    Запрошені на захід старшокласники гімназії №3 мали змогу  дізнатися про бойовий шлях М.Ф.Ватутіна, почути маловідомі факти з життя видатного полководця. Особливо цікавою для молоді була розповідь про діяльність військ 1-го Українського фронту під командуванням Ватутіна, які визволяли Житомирщину від німецько-фашистських загарбників.
    До уваги присутніх була представлена мультимедійна презентація про видатного полководця та книжково-ілюстративна виставка "Життя, віддане Батьківщині".
Переглядів: 327 | Додав: admin | Дата: 15.12.2011 | Коментарі (0)

    7 грудня 2011 року в рамках засідань школи правових знань «Підліток», відбувся конкурс знавців права «Ти – людина, отже маєш права», в якому взяли участь юні правознавці: учні 10-х класів гімназії №3 «Омбудсмени» та ЗОШ  №19 «Венцеремус». 
     Конкурс складався з шести турів. Найцікавішими виявились: «Літературний» та «Правова  ситуація». Команди кваліфіковано і творчо коментували запропоновані ситуації з літературних творів та повсякденного життя.
     Компетентному журі, до складу якого увійшли: голова постійної депутатської комісії з правової освіти Богунської райради Юрій Вітомський, головний спеціаліст головного управління юстиції в Житомирській області Олена Шабінська, заступник голови Богунської районної ради Олена Слободянюк, головний спеціаліст управління культури і туризму облдержадміністрації Альона Пшевлодська, заступник директора Обласної бібліотеки для юнацтва Аліса Кирилюк, - було нелегко оцінювати талановитих учасників конкурсу.
        Переможцем конкурсу стала команда старшокласників ЗОШ №19 «Венцеремус», яка була нагороджена дипломо ... Читати далі »
Переглядів: 473 | Додав: admin | Дата: 09.12.2011 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 49 50 »