Головна » Архів матеріалів

 

Саме про емоції та ознаки брехні говорили 10 травня учасники «Клубу Активної Громади». Тренінг був поділений на три частини. Під час першої, теоретичної, учасники розбирали значення основних жестів на прикладі відомих українських та світових політиків і діячів культури. Друга частина була присвячена мікровиразам обличчя, які відображають наші емоції та почуття. Після короткого вивчення ознак основних семи емоцій учасники потренувалися розпізнавати їх за виразом обличчя на онлайн-тренажері. Третя частина була найцікавішою: для всіх учасників тренер провів експеримент і показав, як застосовуються знання з психології емоцій на практиці.

Тренінг виявився цікавим та корисним для всіх учасників. «Круто, але мало, обов'язково потрібно провести ще серію таких тренінгів, але вже з поглибленим вивченням кожної емоції», - ділилися враженнями гості бібліотеки.

  ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: olezhon | Дата: 15.05.2018 | Коментарі (0)

 

13 травня в юнацькій відбулась чергова зустріч арт-терапевтичного проекту Марини Листопадської «Шлях до себе». Вмотивовані учасники, разом із психологом, арт-коучем, заглиблювались у себе, у свій внутрішній світ.

Інколи для того, щоб знайти відповіді на свої питання, потрібно бути дуже сміливим. Дві години роботи із арт-техніками «Я у вигляді страви» та «Незвичайний дощ» показали, що учасники уже готові діяти. Навіть коментар одного із присутніх це підтвердив: «Що говорити? Треба діяти!»

Арт-зустрічі будуть продовжуватись і це хороша можливість знайти час для себе та відповіді на найважливіші питання.

Переглядів: 25 | Додав: olezhon | Дата: 14.05.2018 | Коментарі (0)

 

У наш час все більше підлітків замислюються над питанням, де і яким чином можна заробити під час канікул, щоб відчувати себе самостійною людиною.

У трудовому законодавстві така можливість передбачена.

Щоб бути обізнаними в цьому питанні, 10 травня 2018 року в обласній бібліотеці для юнацтва зібрались підлітки на інтерактивну зустріч з елементами гри «Трудові права неповнолітніх».

Спікерами заходу стали Ольга Сейко, спеціаліст Головного територіального управління юстиції в Житомирській області та Наталія Ярошенко, головний спеціаліст регіонального центру з надання вторинної правової допомоги.

Юристи надали молоді вичерпну інформацію з питань працевлаштування та охорони праці, робочого часу та пільг, які встановлені законодавством України, а також розповіли про відпустки, які може отримати молодь за відпрацьований час. Фахівці відмітили особливості прийому на роботу неповнолітніх: згідно із Загальною Декларацією прав людини, молоді люди, які досягли 15 років, для влаштування на роботу мають отримати усну ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: olezhon | Дата: 11.05.2018 | Коментарі (0)

  

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацистами. 8 травня для учнів ЖВПУ-інтернату було проведено вечір-вшанування «Багато мальв посіяла весна», присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Мільйонам людей назавжди залишиться в пам’яті трагедія Другої світової війни. Бібліотекар розповіла присутнім про буремні роки війни, про лихо і страждання, яке довелося пережити українському народу, про діяльність партизанських з’єднань. Проте ворожому насиллю і терору українці протиставили духовну і моральну стійкість, чинили відчайдушний опір, вистояли і перемогли!

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею – Дня Перемоги. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним гіркотою втрат і осяяним сонцем перемоги. У довічному боргу наше покоління перед учасниками Другої світової війни. Тож обов’язок кожного – вшановувати ветеранів та берегти світлу пам'ять пр ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: olezhon | Дата: 08.05.2018 | Коментарі (0)

 

Напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради оголосила обласну молодіжно-культурну акцію «Бібліоніч», яка відбулась 20 квітня 2018 року.

До акції долучилися Андрушівська та Романівська центральні районні бібліотеки.

В Андрушівській бібліотеці акція мала назву «БібліоParty» і відповідно до назви, програма вечірки була розважальною, веселою. Це був суто вечір відпочинку для молоді міста.

На книжкових виставках «Спокушаючи книгою» та «Нова книга – як новий світ» бібліотекарі представили відвідувачам кращі зразки нової літератури.

Всі бажаючі мали можливість поринути у світ розваг: настільні ігри, лего, твістер, теніс, шахи, шашки, танці, майстер-клас з виготовлення квітки з повітряних кульок.

Для юних красунь працював салон краси «Стиль», в якому бажаючі мали можливість зробити сучасну зачіску та модний манікюр.

... Читати далі »

Переглядів: 31 | Додав: olezhon | Дата: 08.05.2018 | Коментарі (0)

 

Яскравою та динамічною сторінкою бібліоночі став батл Літературного стендапу (https://www.facebook.com/LiteraryStandUp/) за романом Енн Тайлер «Блакитне мереживо долі». На літературному ринзі зійшлися переможиця першого стендапу Юлія Пучич та другого - Тетяна Кулікова. Учасниці по черзі диспутували з приводу прочитаної книги, розкриваючи її зміст з різних точок зору та різними методами.

«Всі щасливі сім’ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму». Звісно, це початок «Анни Кареніної» Льва Толстого, але ці слова цілком характеризують і роман «Блакитне мереживо долі» Енн Тайлер. Твір увійшов до короткого списку Букерівської премії 2015 року, ставши бестселером The New York Times – і це вже серйозний привід взяти його до рук. Клубок історій однієї американської родини разом з письменницею спробували розмотати і учасниці батлу.

З самого початку думки учасниць з приводу обговорюваної книги виявилися кардинально протилежними. Юлія Пучич висловила глибоке ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: olezhon | Дата: 07.05.2018 | Коментарі (0)

 

6 травня відбулося чергове засідання літературного об’єднання «Шодуарівська альтанка». Учасники обговорювали та підводили підсумки фестивалю «ША», Керівник об’єднання поет Вадим Жалюк повідомив присутнім про підготовку до друку альманаху, який міститиме твори переможців фестивалю. Однією з обговорюваних тем стала участь «ША» у конкурсі на здобуття гранту житомирського міського голови, на який подано молодого автора Марію Розбіцьку. До слова, саме за сприяння «ША» попередньо перемогу в конкурсі здобув проект Костянтина Суського «Житомир поетичний».

Традиційно учасники «ША» декламували, слухали, обговорювали нові поетичні доробки. Вадим Жалюк висловив прихильність бібліотекарям за співпрацю та сприяння у творчості молодих поетів міста.

Переглядів: 99 | Додав: olezhon | Дата: 07.05.2018 | Коментарі (0)

 

3 травня в юнацькій відбулося шосте засідання Клубу активної громади.

Під час тренінгу «Якісне фото як інструмент піару» від студентки ЖДУ ім. Івана Франка Маргарити Галактіонової учасники активної громади вчились тому, як просувати себе та свою організацію легко та вправно.

Маргарита є активним користувачем соціальних мереж і професійним фотографом, тому вона точно знає, як оформити свій пост так, щоб він запам’ятався та зацікавив. Маргарита впевнена, що 50 % успіху будь-якого матеріалу залежить від якісно зробленого та неординарного фото.

Фотографувати емоції та щирість, експериментувати з кольорами та текстурами, не забувати про вдалий фон та смислове наповнення – ось запорука успіху постів в соціальних мережах.

Маргарита навчила учасників тренінгу фотографувати мобільними телефонами так, щоб люди не здогадувались про те, що фото зроблено не на професійний фотоапарат.

Юнацька дякує Клубу активної громади та Маргариті Галактіоновій за корисну та цікаву інформацію, а також запрошує житомирян брати участь у засіданнях клубу, адже кожне засідання піднімає важливі та актуальні питання.

... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: olezhon | Дата: 04.05.2018 | Коментарі (0)

 

В рамках Всеукраїнського молодіжного бібліокаравану у Львові «Читай, юність!» 24-25 квітня проведено було круглий стіл із теми «Бібліотеки для юнацтва в умовах децентралізації: нові завдання та функції» за фінансової підтримки Міністерства культури України. Організаторами виступили Державна бібліотека України для юнацтва та Львівська обласна бібліотека для юнацтва.

До участі у круглому столі були запрошені директори та спеціалісти обласних бібліотек для юнацтва. Відбулося обговорення низки актуальних питань щодо становлення селищних бібліотек в умовах створення ОТГ, ролі центральних районних бібліотек як методичних центрів, та перспектив розвитку, нових завдань та нових функцій, також розглядались проблемні питання впровадження системи УДК. Учасники ознайомились з кількома варіантами функціонування бібліотек за різними моделями та кращими історіями успіху.

Директор Державної бібліотеки України для юнацтва Георгій Саприкін та представники обласних юнацьких бібліотек розповіли про різні досвіди, можливості та формат спілкування з ОТГ.

... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: olezhon | Дата: 03.05.2018 | Коментарі (0)

 

27-28 квітня поєднати Норвегію та Україну вдалося в Житомирі під час фестивалю «Grieg Fest 2018. Норвегія – Україна діалог культур», організованого Всеукраїнським товариством Едварда Гріга .

Цьогоріч програма фестивалю була насиченою та різноплановою, адже навіть бібліотеки міста долучились до його проведення. Обласна бібліотека для юнацтва підготувала для відвідувачів та учасників фесту літературну експозицію «Читай, знай, відкривай країну північного сонця», на якій були представлені книги норвезьких авторів та література, яка знайомить з культурою, побутом, традиціями, мистецтвом Норвегії. Всі книги є наявними в фондах бібліотеки і доступні для наших користувачів. Локація бібліотеки користувалися широким попитом серед студентів, викладачів, містян та іноземних гостей.

Всеукраїнське товариство Едварда Гріга було засноване 4 травня 2016 року на базі Житомирського музичного училища ім.. В. Косенка і представляє Україну в структурі Міжнародного товариства Гріга наряду з такими країнами світу як Норвегія, Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Італія, Японія, Польща, Словаччина, США.

Своєю діяльністю Всеукраїнське товариство Едварда Гріга сприяє активізації культурного життя міста Житомира та України, популяризації норвезької музики та поширенню українського мистецтва в Європі, сприянню росту наукових музикознавчих досліджень та налагодженню культурного діалогу між Україною, Норвегією ... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: olezhon | Дата: 03.05.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 54 55 »