Головна » 2011 » Вересень » 12 » 8.09.11
17:00
8.09.11
        Дню українського кіно та 70-річчю від дня народження видатного українського актора Богдана Ступки  в Обласній бібліотеці для юнацтва 8 вересня 2011 року відбувся вечір – портрет «Я мріяв бути знаним…».
       Актор є еталоном високого театрального мистецтва. Його кінороботи відмічені багатьма почесними,престижними нагородами. Феномен Богдана Ступки передусім у тому, що в усякій ролі він озвучує своє чисте серце.
       Запрошенні старшокласники ЗОШ№36 мали змогу ознайомитися з  життєвим і творчим шляхом актора, переконатися, що Богдан Сильвестрович  має величезний діапазон і невтомність акторського дихання.  Ступка вражає неординарним рівнем індивідуальності актора,інтелектом, як людина має  почуття гумору, самоіронії. Життєвий принцип актора - порядність і толерантність.
       Молодь мала змогу переглянути уривки з документальних фільмів «Великі українці», «Жива легенда». Яскрава музика,  улюблена поезія актора Ступки,показ мультимедійних слайдів доповнювали емоційну розповідь ведучих цього вечора. Увазі старшокласників також була представлена книжково - ілюстративна виставка «Митець і людина».
      
Переглядів: 299 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: