Головна » 2011 » Грудень » 9 » 7.12.11
14:37
7.12.11
    7 грудня 2011 року в рамках засідань школи правових знань «Підліток», відбувся конкурс знавців права «Ти – людина, отже маєш права», в якому взяли участь юні правознавці: учні 10-х класів гімназії №3 «Омбудсмени» та ЗОШ  №19 «Венцеремус». 
     Конкурс складався з шести турів. Найцікавішими виявились: «Літературний» та «Правова  ситуація». Команди кваліфіковано і творчо коментували запропоновані ситуації з літературних творів та повсякденного життя.
     Компетентному журі, до складу якого увійшли: голова постійної депутатської комісії з правової освіти Богунської райради Юрій Вітомський, головний спеціаліст головного управління юстиції в Житомирській області Олена Шабінська, заступник голови Богунської районної ради Олена Слободянюк, головний спеціаліст управління культури і туризму облдержадміністрації Альона Пшевлодська, заступник директора Обласної бібліотеки для юнацтва Аліса Кирилюк, - було нелегко оцінювати талановитих учасників конкурсу.
        Переможцем конкурсу стала команда старшокласників ЗОШ №19 «Венцеремус», яка була нагороджена дипломом та кубком. Учасники команди гімназії №3 «Омбудсмени» отримали заохочувальні призи.
Переглядів: 476 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
На конкурс приходила журналістка. З якої вона газети?

Ім`я *:
Email *:
Код *: