Головна » 2016 » Листопад » 29 » 29.11.16
13:25
29.11.16

   

   

         1 грудня – День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.

         Чергове засідання школи правових знань «Підліток» було присвячене цій актуальній  на сьогоднішній день проблемі, що виникла перед людством наприкінці ХХ століття. На захід «СНІД: жорстокий міф чи жорстока реальність» були запрошені психолог Житомирського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Вікторія Сенкевич та учні Житомирського вищого професійного училища-інтернату.

        Мета зустрічі – формування в молоді відповідальної поведінки, особистої та соціальної компетентності в умовах епідемії ВІЛ/СНІДу, толерантного ставлення до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих.

         Використовуючи мультимедійну презентацію, психолог розкрила поняття «ВІЛ» та «СНІД»; розповіла про історію цієї хвороби; назвала шляхи передачі ВІЛ-інфекції, основні ознаки СНІДу та невтішну статистику поширення цієї страшної недуги в Україні і в місті Житомирі.

      Вікторія Сенкевич підкреслила, що ВІЛ-інфіковані громадяни України користуються всіма правами та обов’язками, передбаченими Конституцією та Законами України, іншими нормативно-правовими актами України.

       До уваги юнаків та дівчат  була представлена виставка літератури та періодичних видань під назвою «Поінформований – значить озброєний».

         На завершення години спілкування  молодь переглянула буктрейлер по книзі Світлани Талан «Коли ти поруч», який ще раз довів, що СНІД – не тавро, а біда, яка може постати перед кожною людиною.

Переглядів: 138 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: