Головна » 2016 » Квітень » 29 » 29.04.16
15:00
29.04.16

  

      З кожним роком дедалі більше людей вивчають англійську мову – мову міжнародного спілкування. Вона слугує мовою спілкування у ділових справах. Знання англійською мови необхідні при роботі з комп’ютером та при користуванні інтернетом, що містить інформацію про знання всього світу. Англійська об'єднує безлiч людей і допомагає отримувати знання iз великоï кiлькостi джерел інформації .

      29 квітня відбулася мовознавча година « Будь у тренді! Вивчай англійську мову» в рамках реалізації Указу президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

      Студенти інституту іноземних мов Житомирського  державного університету імені Івана Франка розповіли  про можливості вивчення англійської мови в Україні. Також було проведено тренінг з англійської мови. Це дало змогу студентам Житомирського агротехнологічного коледжу виявити свої здібності до вивчення іноземних мов. А також молодь усвідомила, що знаючи англійську, перед нею відкриється безліч перспектив у сфері роботи та професійного вдосконалення.

      Працівники бібліотеки  організували книжково-ілюстративну виставку « Англійська мова – мова сучасного світу».

Переглядів: 112 | Додав: antropo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0