Головна » 2015 » Січень » 29 » 29.01.15
16:53
29.01.15

  

  29 січня в бібліотеці в рамках громадського обговорення відбулось засідання круглого столу з приводу присвоєння бібліотеці імені Гетьмана Івана Самойловича. В обговоренні взяли участь: головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації Олена Шульга; викладач Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка Ігор Шурпан; редактор газети "Житомирщина" Володимир Соболєв та колектив бібліотеки.

  В ході обговорення Ігор Шурпан наголосив на те, що він є читачем бібліотеки з юнацьких років і йому не байдуже, чиє ім'я буде носити бібліотека. Він вважає, що ім'я людини, яке буде носити бібліотека, має бути пов'язане з літературною діяльністю, з нашим містом. Але на сьогоднішній день це питання не є актуальним і краще залишити назву бібліотеки без змін.

  Олена Шульга сказала, що діяльність бібліотеки не зміниться від того як її назвуть. Необхідно прислухатися як до думки колективу, так і до громадськості.

  Аліса Кирилюк висловила думку колективу про те,  щоб назву бібліотеки залишити без змін.                                                                                              

  Також було озвучено думки читачів бібліотеки, які були виявлені в ході експресс-опитування та опитування в соц-мережах за період з 25.12.14 року по 29.01.15 року. Більшість респондентів вважають, що змінювати назву бібліотеки сьогодні недоцільно.

  На засіданні було вирішено у відповідності до ст.8 Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" обговорювати питання про присвоєння імені бібліотеці за участю громадськості міста і надалі, до підсумкового громадського обговорення для прийняття обгрунтованого рішення.   

Переглядів: 164 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0