Головна » 2010 » Липень » 29 » 27.07.10
16:38
27.07.10
         27 липня 2010 року у малій залі облдержадміністрації було проведено прес-конференцію для висвітлення Всеукраїнського проекту, започаткованого Благодійним фондом Влади Прокаєвої "Обдаровані діти - майбутнє України" та Державною бібліотекою України для юнацтва.
         Головна мета проекту - поповнення бібліотечних фондів та сприяння популяризації книг, залучення молоді до систематичного читання, а як наслідок - підвищення інтелектуального розвитку і культурного рівня майбутніх поколінь українців.
         Загалом у рамках проекту планується передати обласним бібліотекам України для юнацтва близько 12000 книжок. Житомирська обласна бібліотека для юнацтва - це вже 3-тя бібліотека, яка гостинно зустрічає організаторів проекту.
         Всеукраїнський проект "З книгою в серці" представила Влада Прокаєва - президент благодійного фонду "Обдаровані діти - майбутнє України", радник міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту. Вона розповіла про його цілі і надбання, та в урочистій обстановці вручила комплект книг Обласній бібліотеці для юнацтва Житомирської обласної Ради.
         Директор Обласної бібліотеки для юнацтва Надія Семенюк, заслужений працівник культури України, висловила слова вдячності Благодійному фонду Влади Прокаєвої за благодійність, натхнення та спроможність в благородній справі розповсюдженню книг, які доносять молоді духовні надбання, вироблені людством ща всю історію свого існування. Подарунок - 500 примірників книг з різних галузей знань: сучасні енциклопедичні та довідкові видання, навчальна література, література з історії, економіки, права, літературознавча та художня література українських авторів. Директор зазначила, що за 30 років існування бібліотеки такий дарунок отримали вперше.
         Проект, започаткований Владою Прокаєвою заслуговує на високу оцінку і широку підтримку суспільства.
Переглядів: 828 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: