Головна » 2013 » Липень » 2 » 27.06.13
12:19
27.06.13
27 червня в рамках комплексної цільової програми «Юність –поразолота» в оздоровчому таборі «Супутник» бібліотекарі Обласної бібліотеки для юнацтва презентували майстер –клас «Мехенді–мистецтво розпису хною».Майстер – клас провела Олена Сільченко, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ № 24. Вона розповіла про історію «мехенді».
   Мехенді - це мистецтво розпису тіла візерунками із хни.. Мехенді з'явилося близько 5 000 років тому. Ще в Давньому Єгипті знатні дами прикрашали своє тіло і нігті малюнком. У XII столітті воно закріпилося в Індії. Наприклад, багато арабських жінок вважають, що менді приносить щастя і захищає від невдач.
Олену Сільченко характеризує уміння серцем відчувати навколишню красу й відтворювати її в узорах «мехенді», «менді». Майстриня розписала долоні Маргарити Петренко (ЗОШ №23), Анастасії Беланової (ЗОШ 27), Евеліни Ткачук (ЗОШ №8),Анастасії Рудь (ЗОШ №20).
   Старшокласники стали учасниками цікавого мистецького дійства боді – арта, модного аксесуару для молоді, мали змогу ознайомитися з книгами по «хенд –мейду»: квілінгу, оригамі, виготовленню картин з шерсті, виготовленню квітів з тканини, мистецтву носити парео, виготовленню прикрас з шкіри та інш. Ці книги, журнали було представлено на виставці «Хенд - мейд».
   Всі разом на прикладах довели, що творчість не заважає молоді добре вчитися, працювати.
Переглядів: 308 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Щойно в Інтернеті створено благодійний сайт відомого українського християнського письменника Василя Кредо, на якому опубліковані знамениті Віршоване Євангеліє та Віршована Біблія, Віршований молитвослов та Поетичний щоденник "Київ-Єрусалим". Просто наберіть в Інтернеті слово: Василь Кредо і читайте його талановиті християнські твори.

Ім`я *:
Email *:
Код *: