Головна » 2015 » Травень » 26 » 26.05.15
14:41
26.05.15

 

      26 травня відбулася літературно-музична композиція «Щедротний паростку могутнього коріння» (до 80-річчя від дня народження Є. В. Концевича).  Запрошений на захід кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії, краєзнавець Геннадій Махорін розповів старшокласникам спеціалізованої ЗОШ №20 про українського прозаїка, перекладача, нашого земляка Євгена Васильовича Концевича.

     Це ім’я відоме багатьом українцям як у нашій країні, так і за її межами. Людина-легенда, людина-борець, винятково уважний до всього. Завдяки своїй могутній життєвій енергії, мистецтву спілкуватися та гумору письменник привабив до себе цілу плеяду творців-літераторів, журналістів, художників. Евген Концевич – лауреат Всеукраїнської премії в галузі літератури й мистецтв імені  Івана Огієнка (1999), обласної премії ім. В. Земляка (2010). Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Почесний громадянин міста Житомира.

   На завершення зустрічі Геннадій Леонідович зауважив, що Євген Концевич був і залишається світлою постаттю в нашій пам’яті. Його життя дає приклад несхитності, справжнього вияву сили духу. Працівниками бібліотеки була представлена книжкова виставка «Лицар нескореного духу».  

Переглядів: 150 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0