Головна » 2012 » Жовтень » 25 » 25.10.12
18:20
25.10.12
                          25 жовтня 2012 року в рамках бібліотечної програми "Турбота має адресу" для учнів ЖВПТУ - інтернату було проведено літературну вітальню "Шляхом творчого поступу" (до 100 - річчя від дня народження Михайла Рубашова, українського письменника). На заході молодь мала змогу дізнатися про життєвий і творчий шлях письменника - земляка. Присутні мали змогу також побачити найвідоміші збірки його творів, серед яких зібрання оповідань "Срібна підківка", "Кам'яне свічадо", "Плачуть берези". 
      В своїй творчості письменник велику увагу приділяв рідному Поліссю, присвячуючи цій темі чимало художніх творів. Найвідоміший з них - повість "Копищанська трагедія", про яку учні дізналися із розповіді бібліотекаря. До уваги молоді була представлена книжково - ілюстративна виставка "Він родом з Полісся".
      Творчість Михайла Рубашова різноманітна і багатогранна. Пам'ять про нашого земляка збережеться в серцях нащадків. Його ім'ям названі вулиці та школи в Чуднові - Батьківщині письменника. Вдячні читачі черпають з художніх творів М. Рубашова натхнення до творчої праці.     
Переглядів: 303 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: