Головна » 2012 » Вересень » 27 » 25.09.12
11:09
25.09.12

     25 вересня 2012 р. в рамках Всеукраїнського місячника права відбулося чергове засідання школи правових знань «Підліток» - «круглий» стіл «Гендерна політика – основа демократичної держави» за участю  працівників Житомирського обласного гендерного ресурсного центру Житомирської обласної ради – директора центру Валентини Склонної та психолога центру Оксани Вахнюк.
     Гендер – досить нове слово у нашому житті. Слово нове, а явище – ні. Гендер – це рівність статей. Це соціально-біологічна характеристика, через яку визначаються поняття «чоловік» і «жінка», їх ролей як соціальних  особистостей на відміну від статі, яка позначає біологічні відмінності.
     На початку Ш тисячоліття гендерна рівність стає важливою складовою забезпечення соціального прогресу, утвердження  його людського виміру та сучасного розвитку цивілізації.
     Запрошені на захід учні Вищого професійного ліцею сервісу та дизайну отримали    відповіді на питання:
-          чому взагалі виникла проблема гендерної рівності?;
-          чи відображені питання гендеру в законодавчих актах?;
-          як громадськість реагує на таку ситуацію? та ін.
     Гендерна рівність –це однаковий правовий статус жінок і чоловіків та рівні можливості для його реалізації, що дозволяє особам обох статей брати участь в усіх сферах життєдіяльності суспільства.
      Завершився захід оглядом літератури та періодичних видань «Рівноправя в сімї – основа нашого буття».

    

Переглядів: 302 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: