Головна » 2016 » Лютий » 26 » 25.02.2016
13:14
25.02.2016

25 лютого відбувся обласний семінар-практикум для бібліотекарів ПТНЗ.

Відкрила семінар директор бібліотеки Галина Таранюк, яка  привітала присутніх та відмітила, що бібліотека завжди була і залишається справжнім осередком культури і духовності, джерелом, що сприяє соціалізації, вихованню й освіті підростаючого покоління. Вона також наголосила, що утвердженню позитивного іміджу бібліотек як культурних центрів сприяє активна співпраця з місцевими органами влади, установами, громадськими організаціями, науковими і навчальними закладами, культурними центрами, спільно з якими здійснюються культурно-просвітницькі акції та масові заходи.     

Світлана Шелещук, завідуюча  бібліотекою  вищого професійно-технічного училища сервісу та дизайну наголосила на тому, що обласну бібліотеку для юнацтва і бібліотеки   ПТНЗ  поєднує давня і тісна співпраця: бібліотекарі ПТНЗ є частими гостями  семінарів, практикумів, практичних навчань,  а учні ПТНЗ є активними учасниками масових заходів, які проходять в бібліотеці.

Запрошена Сніжана Чернюк, викладач  Житомирського державного університету ім. Івана Франка, кандидат філологічних наук    ознайомила бібліотекарів  з тенденціями розвитку  сучасної української літератури, новими авторами та творами.

Обласний семінар став приводом для обговорення таких питань: облік та збереження бібліотечного фонду; вимоги до ведення бібліотечної документації; нове у бібліографічному описі документів на паперових та електронних носіях. За зазначеними питаннями відбулася дискусія.

Окрасою семінару стали: презентація години поезії «Не згасне світло поетичної зорі»(до 145-річчя від дня народження Лесі Українки, української поетеси, нашої землячки) та   документальний фільм «Леся Українка», створений Богданом Голеня, студентом Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка.

Такі зустрічі – чудова нагода поспілкуватися в дружній і творчій атмосфері, обмінятися інноваційним досвідом, познайомитися з новими напрацюваннями та обговорити проблеми, що цікавлять молодь.

Переглядів: 154 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0