Головна » 2015 » Листопад » 24 » 24.11.15
16:24
24.11.15

        

    1 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Ось чому в бібліотеці в рамках школи правових знань «Підліток» відбувся круглий стіл під назвою «СНІД: людство під знаком біди». Учасниками заходу стали Вікторія Сенкевич- психолог Житомирського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом і старшокласники  Житомирської спеціалізованої школи №20.

     Спеціаліст зауважила, що СНІД – проблема не тільки медична, а й соціальна, економічна, моральна і правова. І стосується вона, насамперед, молоді віком від 15 до 25 років. Адже за статистичними даними 75% усіх хворих в Україні -  молоді люди. Тому основним завданням круглого столу було застерегти підлітків від поведінки, що веде до зараження вірусом імунодефіциту. Вікторія Сенкевич розповіла про історію СНІДу, розкрила поняття «ВІЛ» та «СНІД», назвала шляхи передачі ВІЛ-інфекції та лікування  хворих на СНІД. В ході зустрічі до уваги  старшокласників був представлений відеофільм.

      На завершення зустрічі психолог закликала юнаків та дівчат вести здоровий спосіб життя, що є запорукою профілактики СНІДу.                   

      А бібліотекарі представили виставку літератури та періодичних видань під назвою «Біля небезпечної межі». 

Переглядів: 126 | Додав: antropo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0