Головна » 2013 » Квітень » 24 » 24.04.13
17:20
24.04.13
24 квітня 2013 року в рамках комплексної програми "Час читати" в приміщенні ВПУ-ЖДТУ для учнів ВПУ проведено мистецько - біографічний етюд "Будівничий, втілюючий мрії в життя" (до 150-річчя від дня народження В.Городецького, укр., польського архітектора; до 100-річчя створення "Будинку з химерами").
   Владислав Городецький - талановитий український архітектор кінця ХІХ початку ХХ століття. Він працював в різних стилях (Історизм, модерн, конструктивізм); в різних містах і країнах (Україна, Польща, Іран). Свій творчий талант виявив і в інших галузях: захоплювався ювелірною справою, писав акварелі, робив гравюри, створював дизайн костюмів для акторів театру Соловцова. У творчості архітектора було багато експерементального, він чудово поєднував архітектуру модерну з анімалістичною скульптурою, реальність із фантазією.
   Будівлі архітектора - Національний художній музей України, Миколаївський костьол, Караїмська кенаса, "Будинок з химерами", вже багато років викликають подив і захоплення не лише в наших співвітчизниках, а й у численних іноземних гостей міста Києва.
   Про всі вищесказані творчі здобутки майстра юнаки та дівчата дізналися з мультимедійної презентації.
Переглядів: 249 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: