Головна » 2016 » Листопад » 28 » 23.11.16
11:15
23.11.16

 

 

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

 Так, 23 листопада в обласній бібліотеці  для юнацтва  була  проведена історична година  «І пам`яті свіча не згасне». Бібліотекарі ознайомили учнів ЖВПТУ-інтернату  із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема з трагедією Голодомору безпосередньо в нашому краї.

Також присутнім були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії.

На завершення заходу була представлена книжкова виставка «Коли катом був голод» під час якої бібліотекарі ознайомили присутніх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні.

 

Переглядів: 82 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: