Головна » 2015 » Лютий » 23 » 23.02.15
16:36
23.02.15

     

  23 лютого в бібліотеці відбулось підсумкове громадське обговорення з приводу присвоєння імені бібліотеці. 

  В обговоренні взяли участь: кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії, політології та історії ЖНАЕУ, краєзнавець Геннадій Махорін; викладач Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка Ігор Шурпан та колектив бібліотеки.

  В ході обговорення Геннадій Махорін висловив свою позицію щодо найменування бібліотеки іменем Є. Концевича, нашого земляка, видатного українського письменника. Краєзнавець наголосив на тому, що питання назви бібліотеки мають вирішувати працівники закладу. Сказав, що він буде задоволений тим, що бібліотекарі будуть популяризувати в своїх заходах життя і творчість Євгена Концевича.

  Ігор Шурпан вказав на те, що акцентувати увагу тільки на імені Є. Концевича сьогодні було б неправильно тому, що є багато відомих особистостей, наших земляків, які зробили вагомий внесок в історію нашої держави. Запропонував назву бібліотеки не змінювати.

  Тетяна Бабич наголосила, що на сьогодняшній день, в зв'язку з подіями в Україні, це питання не є актуальним і краще залишити назву бібліотеки без змін. 

  Також було озвучено думки читачів бібліотеки, які були виявлені в ході експрес-опитування та опитування в соц-мережах за період з 25.12.14 р. по 23.02.15 року. Більшість респондентів вважають, що змінювати назву бібліотеки сьогодні недоцільно.

  Обговоривши питання про присвоєння імені бібліотеці протягом двох місяців за участю громадськості міста, на засіданні було вирішено залишити назву бібліотеки без змін. 

Переглядів: 176 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0