Головна » 2011 » Листопад » 23 » 22.11.11
13:31
22.11.11
            22 листопада відбувся конкурс з етикету "Будьмо ввічливими", в якому взяли участь команди старшокласників ЗОШ №20 «Справжні панянки» та ЗОШ №5 «Етикетка». Конкурсанти продемонстрували глибокі знання з побутового, ділового та мобільного етикету. Компетентно, творчо і дотепно висловлювали свою думку. Конкурс складався з шести турів.
         Найцікавішим виявився «Конкурс капітанів». Капітанам необхідно було виконати три завдання:
- скласти привітання поважній людині;
- за допомогою столових приборів виконати певні завдання;
- почистити фрукти.
    Не менш цікавими виявилися тури: "Оформи місце за столом", «Взаєморозуміння» та «Домашнє завдання». Включаючи свою фантазію, згадуючи відомих літературних героїв, відомі телепередачі, кінострічки, конкурсанти активно демонстрували свої акторські здібності.
        Компетентному журі, до складу якого увійшли: Володимир Білобровець, викладач кафедри літератури ЖДУ ім.І.Франка; Олена Слободянюк, заступник голови Богунської районної ради; Ольга Лепілкіна, директор обласної бібліотеки для дітей, заслужений працівник культури України; Світлана Бедер, головний спеціаліст обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді; Надія Семенюк, директор обласної бібліотеки для юнацтва, заслужений працівник культури України,  - було нелегко оцінювати знання та вміння учасників конкурсу. Учні виявились талановитими особистостями.
        Переможцем конкурсу стала команда старшокласників ЗОШ №5 «Етикетка», яка була нагороджена дипломом та кубком. Учасники команди ЗОШ №20 «Справжні панянки» були нагороджені подякою за участь та заохочувальними призами.
Переглядів: 306 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: