Головна » 2015 » Квітень » 23 » 22.04.15
09:54
22.04.15

    

 

      22 квітня відбулася молодіжна бібліоніч «Поетично-мистецький зорепад».

      Програма бібліоночі включала ряд заходів. Один з яких був бібліотечний калейдоскоп «У світі книги та інформації». Всім присутнім за допомогою мультимедійної презентації було представлено найоригінальніші бібліотеки світу, такі як: бібліотека-діамант, будка-бібліотека, оригінальна бібліотека, залізнична бібліотека та інші.

     Дуже цікавим заходом була мистецька містерія «Жива енергія театру».Запрошені Юрій Тарасенко, головний режисер Житомирського обласного академічного театру ляльок та Сергій Соловйов, конструктор ляльок, розповіли присутнім про творче життя колективу Житомирського обласного академічного театру ляльок, про різновиди ляльок та про найцікавіші постановки.

     А майстер-клас «Інтер’єрні родзинки», який провели керівники гуртка «Юний дизайнер» Катерина та Віктор Дацун, надихнув на організацію та креативний підхід до створення свого власного простору.

     Під час поетичного подіуму «Вечір соціальної поезії» всі присутні отримали чудову можливість доторкнутися до струн вишуканої поезії таких  молодих поетів м. Житомира як Вадим Жалюк, Володимир Ковальчук, Олег Климчук, Ольга Гаврилова.

    Разом з викладачем Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка,  засновником «Клубу  елітарного кіно» м. Житомира Ігорем Шурпаном,  гості бібліоночі поринули в світ кіномистецтва.

      А бажаючим дізнатися про своє майбутнє допомогли бібліотечні ворожіння за творами Т.Г. Шевченка та Л.В. Костенко. 

Переглядів: 198 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0