Головна » 2016 » Лютий » 22 » 22.02.2016
18:29
22.02.2016

         

       22 лютого  в обласній бібліотеці для юнацтва був проведений бібліографічний екскурс "Винахідник таємниць, людина-загадка Нікола Тесла ", присвячений 160-річчю з дня народження сербського фізика і винахідника.

       Учні 9 класу ЗОШ №17 мали змогу дізнатися про Ніколу Тесла - як людину-феномена, автора фундаментальних відкриттів, що змінили наш світ. Адже фактично Тесла поклав початок всесвітній електрофікації планети: відкрив перемінний струм, флуоресцентне світло, безпровідну передачу енергії, побудував перший електричний годинник, турбіну, двигун на сонячній енергії, високовольтні трансформатори. Він відкрив принципи радіолокації і робототехніки, радіолампи, гучномовці, мікрохвильові печі, автомобільний спідометр та інш.; заснував також важливі напрямки в медицині – електротерапія і психотроніка.

       Невипадково Нобелівський лауреат Едвін Армстронг так сказав про вченого: «Світу  доведеться довго чекати появи генія, який міг би стати суперником Ніколи Тесла в його звершеннях і в його натхненнях».

       Розповідь ведучої доповнював показ документальних фільмів та мультимедійних слайдів про Ніколу Тесла. Завершенням заходу став перегляд книжково-ілюстративної виставки «Нікола Тесла – людина з майбутнього».

Переглядів: 133 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0