Головна » 2014 » Листопад » 21 » 20.11.14
10:22
20.11.14

             

            В епоху інформаційних технологій часто доводиться чути, що Інтернет та книжка стали ворогами. Мовляв Інтернет витіснить надруковану книгу. Чи так це насправді? Чому молодь віддає перевагу всесвітній мережі, а рідше- книзі? Що приваблює підлітків у віртуальному просторі та які небезпеки можуть підстерігати школярів в Інтернеті?

            З метою популяризації книги та запобігання Інтернет-залежності серед молоді в рамках школи правових знань «Підліток» відбулася дискусійна студія «Книга та Інтернет: спільники чи суперники?», в якій взяли участь старшокласники гімназії № 3 та головний редактор інформаційного порталу rta-plus Юрій Петренко

            Спеціаліст назвав всі «плюси» і «мінуси» книги та Інтернету. Він зауважив, що для роботи Інтернет необхідний. Але книзі належить вагомий відсоток впливу на людські душі. Юрій Петренко розповів і про шкідливий вплив комп’ютера та Інтернету на фізичне та духовне здоров’я людини (деградація, Інтернет-залежність, звикання, усамітнення). Він підкреслив, що оперативне і повноцінне забезпечення інформаційних потреб людства може бути здійснено і книгою, і комп’ютером при їх тісній співпраці.

             На завершення заходу бібліотекарі представили виставку  періодичних видань «Молодь та Інтернет»     

Переглядів: 184 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0