Головна » 2016 » Вересень » 20 » 20.09.16
16:04
20.09.16

   

   20 вересня відбулось чергове засідання школи правових знань «Підліток». Цього разу на ньому розглядалася тема насильства в сім’ї. Тому на вечір запитань і відповідей «Насильство в сім’ї: боротьба без компромісів» були запрошені директор Житомирського обласного гендерного ресурсного центру Житомирської обласної ради Валентина Склонна та студенти Житомирського технологічного коледжу.

  Спеціаліст розповіла, що насильство буває: фізичним, сексуальним, психічним, економічним, емоційним. Вона наголосила, що домашнє насильство є головною причиною соціального та психічного розладу в сім’ї. Діти, які стали свідками або жертвами насильства в сім’ї, нерідко самі переносять цю модель поведінки у своє майбутнє доросле життя і чинять насильство. Внаслідок проникнення насильства в життя сім’ї руйнується моральність, доброзичливість у відношеннях.

    Валентина Склонна також ознайомила юнаків і дівчат з нормативно-правовою базою попередження насильства в сім’ї та порядком розгляду звернень про насильство над дітьми.

    До уваги молоді бібліотекарі представили виставку-діалог «Захисти себе від насильства».

Переглядів: 105 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: