Головна » 2015 » Лютий » 20 » 19.02.15
10:33
19.02.15

   

  "У пошуках грибного царства" - під такою назвою вийшла книга видавництва «Апріорі» у 2014 році, яку підготувала наша землячка, житомирянка Людмила Григорівна Журавська.
   Прочитавши книгу та поспілкувавшись з Людмилою Григорівною відразу упевнюєшся, що ця людина безмежно любить свій край, свою землю, але до лісу в неї особливе ставлення. Цю любов вона успадкувала від батька, який все своє життя пропрацював лісником.
   19 лютого Людмила Журавська завітала до обласної бібліотеки для юнацтва та розповіла бібліотекарям і студентам агротехнічного коледжу про їстівні та отруйні гриби, про харчові та лікувальні властивості грибів і презентувала всім присутнім свою книгу «У пошуках грибного царства». Ця книга розповість вам про ліс, з його таємницями і несподіванками, тими життєвими силами, які можуть лікувати душу і продовжувати життя, ліс, який принесе вам незабутні хвилини радості і втіху тихого полювання. В книзі вміщено більше 150 рецептів лікування грибами, які ростуть у Поліських лісах. Авторські фото допоможуть вам краще вивчити гриби.

Переглядів: 381 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: