Головна » 2014 » Березень » 18 » 18.03.14
19:50
18.03.14
  
  В рамках Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання відбувся бібліотечний квест «У світі ВООКляндії». Участь у квесті взяли старшокласники міського ліцею №25 та ЗОШ №6. Під час квесту учасники не лише мали чудову нагоду проявити знання, ерудицію, кмітливість, уміння змагатися в інтелектуально-командній грі, але й дізналися більше про бібліотеку, про її можливості, фонди, відділи, власне, про життя бібліотеки.
    Завдання квесту полягало в тому, щоб скласти вислів про книгу італійського поета Ф. Петрарки. За допомогою карти переміщення та у супроводі координаторів учасники мали пройти п’ять зупинок, виконати різноманітні завдання бібліотекарів-агентів і зібрати пазли.
    Переможцем бібліоквесту стала команда «Ніндзі в піжамах» ЗОШ №6, учасники якої першими прийшли до фінішу. Попри те, що команда «Книгофіли» міського ліцею №25 дісталася до фінішу другою, обидві команди успішно склали вислів Ф. Петрарки: «Книги мають особливу чарівність; книги викликають у нас насолоду; вони розмовляють з нами, дають нам добру пораду, вони стають живими друзями для нас».
    По завершенні бібліотечного квесту учасники були нагороджені грамотами та цінними подарунками.
Переглядів: 231 | Додав: olezhon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: