Головна » 2015 » Лютий » 19 » 18.02.15
10:29
18.02.15

   

   18 лютого в бібліотеці була проведена мовознавча вітальня «Наша мова – мова вічної землі, наше слово – слово вічного народу» присвячена Міжнародному дню рідної мови.

   Українська мова є невід’ємною частиною українського народу, скарбницею історичного досвіду та суспільної свідомості. Саме в ній закодовує нація свій багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність.

   На заході бібліотекарі розповіли старшокласникам ЗОШ №19 про історію становлення та розвитку рідної мови, про секрет краси і милозвучності слова і наголосили, що українська мова в нашій державі стане по-справжньому престижною тоді, коли ми досконало вивчимо її, оволодіємо словниковим багатством, навчимося правильно користуватися виражальними можливостями і послуговуватимемося в усіх сферах суспільного життя.

   Найбільш вразили молодь факти, що українською мовою написано понад 300 тисяч пісень, нею говорять на п’яти континентах світу.

   Для всіх відвідувачів була підготовлена інформаційна вітрина «Рідна мова - то великий дар, тож шануй його, люби й оберігай».

Переглядів: 266 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: