Головна » 2010 » Листопад » 22 » 17.11.10
11:54
17.11.10
        17 листопада 2010 року відбувся семінар "Українські книжки для виховання толерантності", який спільно з бібліотекою проводила громадська організація "Центр громадянської освіти та виховання". В семінарі взяли участь директори районних та міських бібліотек області, бібліотечні працівники міста, редактор газети «Форум націй» Тетяна Хорунжа, психолог Ганна Ленчовська, директор Надія Семенюк, зав. методичним відділом Людмила Артеменко.
   Учасники семінару мали можливість ознайомитися з освітнім потенціалом видань проекту для формування толерантності в умовах полікультурної України та переконатися в значущості ролі фахової літератури у формуванні толерантності. Під час семінару були проведені тренінги «Сходинки взаємин», практичні заняття «Потенціал видань проекту для формування культури толерантності у читачів». Кожен учасник семінару отримав набір книжок та сертифікат.
        Семінар проходив в рамках проекту, який здійснюється за підтримки Програми "МАТРА" Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів, Будинку Анни Франк та Фонду проектів центрального та східноєвропейського книговидавництва, Амстердам.
         Працівниками бібліотеки була підготовлена книжково-ілюстративна виставка "Толерантність - шлях до згоди".
Переглядів: 424 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: