Головна » 2015 » Квітень » 16 » 15.04.15
09:45
15.04.15

  

   15 квітня  2015 року в рамках проекту  «Традиції із глибини тисячоліть» в серії «Українські рушники» відбулась презентація робіт майстра народної творчості Алли Іванівни Главацької.
   Запрошені на захід учні Житомирського професійного ліцею сфери послуг познайомилися з майстринею , яка  розповіла про важливість вишивки в її житті та  представила свої роботи.  За допомогою мультимедійної презентації «Весільний рушник «На щастя на долю»»учні мали змогу дізнатися про те, як правильно вишивати весільний рушник.

    Рушник завжди був символом гостинності і доброзичливості. Пройшовши через віки, він і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до всіх, хто не черствіє душею. Він назавжди залишається атрибутом народних звичаїв та обрядів, незмінним супутником нашого буття.
    В своїх роботах майстриня розповідає про свої думки і почуття, сподівання і страждання. Тому є вишивки сумні й замріяні, радісні та веселі.
   Умінню серцем відчувати навколишню красу й відтворювати її в узорах Алла Іванівна змалечку вчилась у своєї мами і бабусі,таким чином  підтримуючи традиції української вишивки.    
    На завершення заходу молоді була представлена книжково – ілюстративна виставка «Енергія серця і рук».  

Переглядів: 180 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0