Головна » 2010 » Грудень » 14 » 14.12.10
17:33
14.12.10
          14 грудня 2010 року в Обласній бібліотеці для юнацтва було проведено вечір-портрет "Нехай Україна у щасті буя у тім нагорода і втіха моя"(до 170-річчя від дня народження М.П. Старицького, українського поета, драматурга).
          Всеосяжність інтересів, діловий громадський темперамент спонукали М.П. Старицького до роботи в різних галузях культури. Він був організатором театральної справи в Україні - одним із тих невтомних трудівників, чиєю подвижницькою працею живиться кожна національна культура.
          Він був великим гуманістом, людиною, яка весь свій талант присвятила пробудженню в людських душах доброти, милосердя, людяності.
          Вшановуючи пам'ять Михайла Старицького у 170-й рік від дня його народження ми всі низько схиляємо голови перед висловом І. Франка, який найточніше виразив суть творчого буття українського драматурга: "Талант щедрий та народний".
          Запрошені на вечір юнаки та дівчата гімназії №3 мали змогу ознайомитись з життєвим та творчим шляхом М.П. Старицького та побачити уривки з п'єси "За двома зайцями" у виконанні старшокласників. Увазі молоді була представлена книжково-ілюстративна виставка "Гросмейстер української культури".
Переглядів: 426 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: