Головна » 2015 » Листопад » 12 » 11.11.15
10:19
11.11.15

   

    

     11 листопада працівники обласної бібліотеки для юнацтва запросили студентів технологічного коледжу та усіх бажаючих на творчу галерею «Абетка стилю».

     Гостя нашої вітальні «Від серця до серця» - молода  художниця Наталія Мощенко. В авторському буклеті написала: «Я Наталія Мощенко – українська художниця. Навесні 2007 року закінчила Київський державний  інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. Михайла Бойчука. Отримала вищу освіту за кваліфікацією «дизайнер». У 2012 р. почала активно малювати, розвиваючи свій власний стиль. Прямую до звання майстра книжкової ілюстрації.»

     Представлено 21 картину, листівки, предмети, які розписала власноруч.

     В творчому доробку Наталії поєднується раціоналізм та інтуїція, злет фантазії та вміння  чітко висловлювати свої задуми. Мова художниці оригінальна, смілива та дуже особлива: це ясність, урівноваженість композицій, це асоціативно - символічна колористика, яку не можна описати словесними еквівалентами, це  оригінальні засоби формотворення .

     Студент ЖДТУ ім. І. Франка Євген Коваленко виконав етюд Еміля Дворжека та власний вальс «Фа - дієз». Студентка  ЖДТУ ім. І. Франка Дарина Пастушенко прочитала власні вірші.

Переглядів: 149 | Додав: olezhon | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0