Головна » 2014 » Вересень » 15 » 11.09.2014р.
09:48
11.09.2014р.

До Дня українського кіно 11.09.14 року було проведено краєзнавчий кіноетюд «Зустріч із десятою музою», присвячений 120-річчю від дня народження Олександра Петровича Довженка.

Запрошені на захід учні Житомирського училища сервісу  і дизайну, студенти       Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка ознайомились з життям та творчістю геніального режисера, дізнались про житомирські сторінки його біографії.

«Все життя О.П. Довженко поєднував у собі і художника – образотворця, і письменника, і кінорежисера, і мислителя, і громадського діяча,- писав М.Рильський. Весь вік ця людина шукала і ніколи не заспокоювалась на знайденому, була органічним новатором, відкривачем нових обріїв у мистецтві і в житті. А мистецтво і життя були для нього нероздільними.»

     За допомогою мультимедійної презентації молоді було продемонстровано уривок з фільму «Земля», який належить до світової кінокласики.

     Засновник Житомирського елітарного клубу кіно - Ігор Шурпан розповів про історію кіномистецтва нашого міста в ХХ ст., про сучасні пріоритети українського кіно.

До уваги молоді було презентовано книжково - ілюстративну виставку «Землі і людства полум’яний син»: про життя і творчість майстра, твори О.П. Довженка, книги про українське кіномистецтво.

 

Переглядів: 131 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: