Головна » 2016 » Листопад » 10 » 10.11.16
16:57
10.11.16

  

 

    10 листопада 2016 року в Обласній бібліотеці для юнацтва, у  рамках лекторію «Юний краєзнавець», відбулася літературна вітальня «Духовна  міра таланту», присвячена до 80 – річчя від дня народження українського поета – пісняра, перекладача, публіциста, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата багатьох всеукраїнських та міжнародних премій Миколи Федоровича Сингаївського.

   Творчість Миколи Сингаївського яскрава та розмаїта.  Кожне слово поета глибоко навантажене, бо в нім і барва, і думка, і почуття…Творчий родовід поета починається з пісні, з чару народного співу і тому не дивно, що його поезія аж бринить пісенністю.

    Цього дня у бібліотеці панувало справжнє свято українського співучого слова. Запрошені на літературну вітальню  старшокласники ЗОШ №19 слухали найкращі поезії Миколи Сингаївського, а славнозвісна пісня «Чорнобривці», що давно стала гімном матері, не залишила байдужим жодного з юних сердець.

     Увазі молоді була представлена книжково – ілюстративна  виставка «В серці зріє величнє, сутнє».

   Життєві дороги знаменитого земляка закінчилися. Микола Федорович Сингаївський навічно закарбував своє ім`я в історії літератури, залишивши унікальну літературну спадщину. Поезія Миколи Сингаївського житиме від роду до роду, з віку до віку, адже пісні його стали народними, а це чи не найвище визнання для кожного митця. 

Переглядів: 214 | Додав: antropo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0