Головна » 2010 » Листопад » 12 » 10.11.10
18:02
10.11.10
         10 листопада 2010 року пройшов обласний семінар для бібліотечних працівників районних та міських бібліотек області, що обслуговують юнацтво, голів методичних об'єднань шкіл, ПТУ, ліцеїв, коледжів, ВУЗів.
         Відкрила семінар директор бібліотеки, заслужений працівник культури України Надія Семенюк, яка наголосила, що бібліотека завжди була і залишається справжнім осередком культури і духовності, джерелом, що сприяє соціалізації, вихованню й освіті підростаючого покоління. Розповіла про сучасний стан та перспективи вирішення нагальних проблем серед юнацтва.
         Перед учасниками семінару виступили:
начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Юрій Градовський, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк, спеціаліст І категорії служби у справах дітей Житомирської міської ради Вадим Жалюк, методист післядипломної педагогічної освіти Раїса Кирилюк. У своїх виступах вони дали високу оцінку діяльності Обласної бібліотеки для юнацтва, розповіли про завдання, які ставляться на даному етапі перед бібліотеками області в роботі з молоддю, про стратегічний розвиток державної молодіжної політики в області, про правові аспекти правоосвітньої та правовиховної роботи з молоддю, про взаємодопомогу та взаємодію бібліотек і закладів освіти.
         Обласний семінар став приводом для обговорення і інших важливих соціокультурних питань сьогодення: проблем читання молоді та шляхів їх реалізації; популяризації літератури з історико-культурної спадщини, народознавства, краєзнавства та творів українських письменників серед молоді; ролі бібліотеки у формуванні правової культури молоді; профорієнтаційної роботи серед юнаків та дівчат; екологічної освіти;  формування морально-етичного виховання  юнаків та дівчат та  естетичної культури юнацтва.
         Такі зібрання –  чудова нагода поспілкуватися в дружній і творчій атмосфері, обмінятися інноваційним  досвідом, познайомитися з новими напрацюваннями та обговорити проблеми, що цікавлять молодь. Під час підведення підсумків семінару і організатори, і учасники відзначили його надзвичайну корисність і плідність.  Було також висловлено впевненість, що така професійна зустріч фахівців обов’язково повинна відбутися  наступного року.
Переглядів: 475 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: