Головна » 2018 » Листопад » 28 » Про звітування депутатів Житомирської міської ради
15:57
Про звітування депутатів Житомирської міської ради

 

27 листопада в обласній бібліотеці для юнацтва відбулося чергове засідання Клубу Активної Громади Житомира. Цього разу спілкувалися про звітування депутатів Житомирської міської ради.

Говорили про те, навіщо нам, жителям певного мікрорайону міста депутат, чи знаємо ім’я депутата по своєму виборчому округу, які він здійснює повноваження, чиї інтереси має представляти.

Координатор клубу Володимир Прошутя розповів, як часто повинен звітуватися депутат, як про це інформується населення, що відбувається під час звітування, де потім почитати звіт, якщо ви не встигли потрапити на захід, а також, яка цікава нам, виборцям, інформація міститься у звіті та як нею користуватися. Розглянули декілька депутатських звітів на сайті міської ради.

Громадський активіст Сергій Ткачук розповів про історії успіху у спілкуванні з місцевою владою та органами місцевого самоврядування, запропонував свою допомогу у вирішенні спірних питань.

На засіданні Клубу прозвучали декілька цікавих думок та тез. У звіті міститься інформація щодо використання депутатом коштів виділених йому з міського бюджету на виконання виборчих обіцянок, завжди потрібно аналізувати звіти з точки зору ефективності витрат депутатом коштів з бюджету. У разі потреби можна звернутися до депутата, адже виділені кошти витрачають на ремонт шкіл, садочків, участь дітей у міжнародних конкурсах, на благоустрій території. І важливо завжди пам’ятати, питань, які не вирішуються, немає.

Запрошуємо житомирян долучатись до обговорень важливих та актуальних питань, які розглядаються на засіданнях Клубу Активної Громади Житомира, бути активними та ініціативними.

 

Переглядів: 46 | Додав: olezhon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: